Трубопровід - дуже важлива частина всіх будинків без винятку. Для кріплення трубопроводів великим попитом завжди користувалися сталеві деталі, але вони були не дуже ефективні, через виникнення корозії. Але сьогодні сучасні технології дозволяють випускати модернізовані сталеві деталі - фітинги, які не так сильно піддаються виникненню корозії. Крім цього, фітинги мають ще один плюс, вони дозволяють монтувати трубопровід без використання зварювання. Їх функціональність істотно збільшила попит. Вони надійні і конструктивно прості.

Щоб зібрати трубопроводи (водопостачання або опалення), застосовуються різьбові з'єднання труб, фітинги, які використовують для кріплення воєдино трубопроводів різних матеріалів.

Вибрати відповідний фітінг дуже просто:

- за призначенням фітинги діляться за місцем застосування і за способом кріплення.
- щодо застосування фітинги бувають клейові, металопластикові, різьбові, компресійні і ті, які самостійно фіксуються.

Головне, на що варто звертати увагу при покупці фітинга, це його діаметр. Він повинен відповідати діаметру сталевої труби. Не варто забувати і про їх кількість і види. Вам можуть стати в нагоді фітинги перехідники, трійники, куточки і інші.

Каталог продукції сталевих фітингів ви можете подивитися у нас на сайті. У нас величезний вибір продукції за найкращими цінами: фітинги сталеві різьбові, осадові, чавунні, фланцеві і латунні.

Ми надаємо різні види фітингів:

- осадові (чавунний фланцевий, муфтовий латунний)
- латунні різьбові (американка, контрогайкой, заглушка, хрест, муфта, ніпель, перехід, трійник, кут, футорка, штуцер)
- чавунні (зганяння-американка чавунна, муфта, муфта перехідна, кутник, ніпель, трійник, футорка).

Всі фітинги застосовуються для металевих, металопластикових, пластикових і поліпропіленових труб. Фітинги, всі без винятку, мають однакове значення, але у кожного різний спосіб з'єднання.

Виникає питання, які фітинги використовувати для кожного виду труб?

Металеві труби можна з'єднати без зварювання або різьблення, для них застосовуються спеціальні обтискні фітинги, в комплекті з ними є кільця, які захистять стики від протікань.
Для поліпропіленових труб використовують однойменні фітинги та американки.
При з'єднанні металопластикових труб рекомендується використовувати прес-фітинге з'єднанн
я.
Пластикові труби з'єднуються за допомогою пайки.


Чому варто купувати фітинги у нас?