При будівництві або ремонті в квартирі, приватному будинку завжди виникає питання: яку ж опалювальну систему слід поставити?

У повсякденному житті ми називаємо їх батареями, проте правильніше використовувати таке словосполучення, як опалювальні прилади. Сьогодні досить непросто зробити правильний вибір, які кращі радіатори опалення для будинку. Ціна, зовнішній вигляд, матеріал, ККД та інші характеристики розрізняють досить велику кількість моделей і без допомоги кваліфікованого фахівця в цій сфері, напевно, не обійтися. Зокрема, сьогодні досить популярні вертикальні радіатори:

  • сталеві;

  • чавунні;

  • алюмінієві;

  • батареї біметалеві.

Вертикальні радіатори кардинально відрізняються від звичайних батарей тим, що у них довжина менше висоти, а це надає більш декоративний і незвичайний зовнішній вигляд цьому елементу інтер'єру.

"ALL-RAD" пропонує можливість дуже зручно і комфортно шукати інформацію, і це одне з основних переваг, яке має наш онлайн-магазин радіаторів опалення. Ціна, специфікації, фото товарів - все, що потрібно для оптимального вибору. Адже, якщо визначити надійного виробника, Вам нема чого буде хвилюватися про холодну зиму в офісі, будинку або квартирі.

Існує безліч інтернет-магазинів, які пропонують свої послуги. Сьогодні ведеться жорстка конкуренція, оскільки є багато виробників радіаторів опалення і кожен з них хоче знайти свою аудиторію.

При виборі батарей обов'язково звертайте вашу увагу на тип пристрою, робочий тиск і теплову потужність. Вибирайте той магазин, де є хороші і позитивні відгуки, де допоможуть вам здійснити розрахунок цін радіаторів опалення, виходячи з висоти стелі і площі вашого приміщення.

Якщо ви живете в великому місті і хочете купити сталеві радіатори (Київ, наприклад), звертайте особливе значення на виробника і безпосередньо керуйтеся ціною покупки.

Чавунні батареї представлені не тільки в радянському дизайні, але і в сучасному. Ці батареї можуть працювати при температурі +150 градусів за Цельсієм. Єдиний недолік - вони важкі. Але однозначною перевагою в цих батареях є те, що вони досить невибагливі при монтажі, є дуже стійкими і недорогими. Одна секція коштує всього від 60 гривень.

Хочеться додати, що яка б не була їхня ціна, сучасні радіатори опалення неважко встановлювати. Великим плюсом є те, що на них можна монтувати крани або термостати, що дозволяють регулювати температуру самого радіатора.

Варто мати на увазі, що при заповненні опалювальної системи рідиною, крани до батарей дають можливість уникнути гідравлічного удару. Тому зверніть увагу на можливість придбати комплектуючі від того ж виробника. Зокрема, до батарей варто купити крани радіаторні.

Якщо Вас зацікавила наша продукція, пишіть, телефонуйте, запитуйте всі деталі. Ми з радістю дамо консультацію і відповімо на всі Ваші запитання.

Шукаєте якісні радіатори опалення?

Зверніться до нас за контактами на сайті. І пам'ятайте - вибір завжди за Вами! Вибирайте краще з "ALL-RAD"!