Багато людей в Україні шукають нестандартні рішення для дизайну їх квартир або будинків. Системи опалення - не виняток, і не завжди вирішальне значення має ціна, дизайн. Радіатори чавунні компанії CARRON (Великобританія) - одні з найцікавіших на сьогодні варіантів.

Ця компанія була заснована ще в 1769 році в Шотландії і зарекомендувала себе, як кращий виробник дизайнерських чавунних радіаторів. Варто зазначити, що батареї CARRON відомі на весь світ своїм відмінним смаком і, звичайно, високою якістю продукції. Наприклад, лампові стовпи саме цього виробника зараз декорують і прикрашають набережні Лондона.

Якщо Вашу увагу приверне серія «The Chelsea» - чавунні радіатори під старовину, то Ви побачите, наскільки велику увагу вони приділяють декоруванню та елементам прикрас. Якщо ви виберете цю серію радіаторів, вона неодмінно додасть Вашій квартирі неповторний стиль і вишуканість.

Цінителям ретро стилю підійде серія «The Verona». По-перше, тут цікаве дизайнерське рішення, а по-друге, вони дуже гарно дивляться в незвичайних, ексклюзивних інтер'єрах. Виглядає дуже стильно і сучасно.

Серії «The Orleans» і «The Daisy» вже більш елегантні і підходять до простих, класичних інтер'єрів.

Чавунні радіатори опалення «під старовину» досить популярні в використанні. Особливо вони підходять тим, хто любить ретро стиль і все, що з ним пов'язано. Вони дуже добре виглядають в сучасному інтер'єрі. Те, що вони важкуваті, звичайно, мінус, але через їх розміри Ви завжди будете впевнені в теплі та затишку.

Чавунні батареї можуть служити десятиліттями (а то і більше!) і не треба буде витрачати додаткові кошти на ремонт або певні деталі. Якщо Ви вибираєте чавунний радіатор, то слід звернути увагу на всі технічні характеристики, щоб потім не виникли зайві проблеми. Тепло, яке віддає чавунний радіатор, - ціна дуже навіть доступна для комфорту. В основному вартість залежить від висоти, тепловіддачі та робочого тиску.

Тепло у Вашому будинку - одне з найважливіших питань затишку і комфорту. Сучасні прилади опалення дуже відрізняються один від одного своїми характеристиками. Від сьогоднішнього асортименту продукції, в прямому сенсі слова, розбігаються очі, адже у кожного радіатора опалення є свої переваги і недоліки. Тут слід звертати увагу на ціни, Ваш смак, інтер'єр будинку.

Для плавного регулювання витрати теплоносія в приладах опалення водяних опалювальних мереж застосовуються радіаторні крани прямі. Купити їх варто для ручного регулювання комфортної температури в приміщенні з водяною системою опалення.

Якщо наша продукція Вас зацікавила, то неодмінно звертайтеся до нас за більш детальною інформацією.

"ALL-RAD" гарантує Вам якісне і гарантійне обслуговування, консультації щодо опалення. Ми - це компанія, авторитет якої не потрібно підтверджувати і доводити.

"ALL-RAD" - принесемо в Ваш будинок затишок, тепло і комфорт!