Багато що з продуктів, які ми зараз вживаємо в їжу, потребують особливих умов зберігання, а саме - низької температури повітря, інакше вони швидко псуються. Тому ті, хто купує торгове обладнання, стелажі, повинні думати також, де купити або на якому сайті замовити холодильне обладнання для магазину, холодильні шафи для магазинів.

У такому складному завданні підприємцю з радістю готова допомогти компанія "Астра". Вона продає холодильне обладнання для супермаркетів, торгові стелажі для магазинів. Словом, все, що вкрай необхідно для вдалої торгівлі харчовими продуктами.

Найпопулярніші моделі холодильного обладнання для магазинів:

1) Холодильні камери. Призначаються для зберігання товарів у великому обсязі і демонстрації. Купити камеру зі скляним вікном вигідніше, ніж окремо купувати камеру і вітрину. Є ще холодильно-морозильні камери - в них можна зберігати також продукти глибокої заморозки: м'ясо, вареники, пельмені. Холодильні камери можуть бути облаштовані і як окремі приміщення, склади. Отже, в камерах можна зберігати:
• м'ясні продукти, напівфабрикати;
• рибу і морепродукти;
• гастрономічну продукцію;
• овочі та фрукти;
• квіти.

2) Холодильні шафи. Застосовуються, швидше, в невеликих торгових точках, займають малу площу. Часто там зберігають напої, а також напівфабрикати. Компанія "Астра" пропонує холодильні шафи з енергозберігаючим підсвічуванням і міцним корпусом з оцинкованої сталі для кращого протистояння корозії. В якості послуг додаткової комплектації пропонується нанесення рекламних зображень на корпус, а також перестановка осі дверей, залежно від зручності - для відкривання в ліву або в праву сторону. Є моделі холодильних шафів-купе з розсувними дверцятами.

3) Холодильні стелажі, регали і гірки. Використовуються частіше у великих торгових закладах - гіпермаркетах і супермаркетах. Оснащені люмінесцентними лампами, які можуть працювати протягом декількох років. Також в додаткову комплектацію входить установка різнокольорових зовнішніх панелей корпусів.

4) Вітрини. Найчастіше застосовуються для зберігання кондитерських виробів - тістечок, тортів, морозива та інших солодощів.
Для зручності підприємців компанія "Астра" пропонує також запчастини до холодильної техніки - шокфростери, випарники, конденсатори. Шокфростери виконують безпосередню заморозку продукції.

Наша фірма серйозно ставиться до холодозабезпечення об'єктів торгівлі, поставляючи торгове обладнання в магазини. Купити торговельне обладнання можна легко і просто на нашому сайті.