Меблі-трансформери набувають все більшої популярності. І не дивно, адже більшість людей живуть в досить скромних квартирах малої площі. Розмістити на обмеженому просторі все необхідне досить складно. У таких випадках приходять на допомогу меблі-трансформери. Але, яким би якісним не був товар, у нього є свій термін експлуатації. Буває так, що меблі ще цілком придатні до використання, якщо замінити механізми трансформації. Ми розповімо вам про їх різновидності і про те, де їх можна придбати. Мова піде про розкладні дивани.

Дельфін. В основі багатьох кутових диванів закладений механізм трансформації «дельфін». Термін походить від того, що одна зі складових дивана немов вистрибує назовні, що дуже нагадує поведінку дельфінів. Переваги таких диванів в простоті перетворення, великому спальному просторі і наявності білизняного ящика.

Єврокнижка. Особливо популярний механізм трансформації дивана. Він зручний і простий в експлуатації. Не витрачаючи зайвих зусиль, ви перетворите диван в місце для сну. Схема дії механізму проста: лицьова частина висовується вперед, а спинка перетворюється в зручний і комфортний матрац.

Книжка. У цьому механізмі гармонійно поєднуються комфорт і простота. Головна його перевага в порівняній дешевизні.

Пантограф. Використання цього механізму не тільки перетворює диван в спальне місце, але і забезпечує цілісність покриття підлоги. Вам потрібно підняти частину для сидіння вгору і вперед. Тут спрацьовує конструкція і диван плавно опуститися на підлогу, не ушкоджуючи її. А спинка ляже зверху ящика для білизни.

Бумеранг. Такі дивани складаються з місця для постільної білизни, спинки, сидіння і підлокітників. Щоб перетворити диван в спальне місце, потрібно лише натиснути до низу на спинку дивана і вся конструкція розкладеться.

Американська розкладачка. Такі механізми трансформації диванів передбачають потрійне складання. У такій конструкції місце для сну розміщується впоперек всередині дивана, розкладаючись в три етапи. У підсумку, ви отримуєте комфортне двоспальне ліжко. «Родзинка» такого дивана в матраці на ортопедичному пружинному блоці.

Телескоп і акордеон. Використовують в диванах для повсякденного застосування. Вони відрізняються простотою і невигадливістю.

Виїзний. Цей механізм вважається найміцнішим. Якщо вам потрібен диван, який буде часто розкладатися, то поцікавтеся у продавця, яка система трансформації в ньому використовувалася. Щоб перетворити диван на ліжко, потрібно витягнути передню частину, яка потягне за собою інші дві. Механізм працює завдяки наявності роликів і кронштейнів.

Де механізми трансформації диванів купити? Звертайтеся в "Smart Mebel". Ми не тільки виробляємо меблі-трансформери, але й будемо раді допомогти вам придбати різноманітні механізми трансформації. Наші консультанти врахують всі ваші побажання і зроблять вигідну пропозицію, від якої ви навряд чи зможете відмовитися.