Як заощадити на використанні тепла? Як платити менше? Чи допоможуть у вирішенні цього питання лічильники тепла квартирні? Питань багато, але ми готові дати детальну відповідь на кожне з них.

Обігріватися за допомогою всіляких електричних приладів не вигідно. Вони споживають багато електроенергії, а вона, як відомо, постійно дорожчає. Щоб зменшити рахунки, встановіть квартирні лічильники тепла.

Як вибрати лічильник? По-перше потрібно знати, як він облаштований. Такий прилад складається з обчислювача, датчика витрати і двох датчиків температури. Звертаємо вашу увагу на те, що обчислювачі можуть мати автономне або зовнішнє живлення.

Датчики витрати діляться на 4 групи: механічні, ультразвукові, резонансні, електромагнітні.

Перевага механічних - в простоті і порівняній дешевизні. Але все це ні до чого, якщо вода в місцевості, де ви живете, жорстка або з іржею. У такому випадку ваш датчик буде вже дуже скоро виведений з ладу і доведеться купувати новий. Яка вже тут економія?

Ультразвукові лічильники тепла для квартир вважаються якіснішими. Але і вони не є панацеєю. Якщо вода завоздушена або не дуже прозора, лічильник може показувати невірні дані.

Електромагнітні вважаються найточнішими. Вони знімають показники з високою точністю. Але також мають недолік. Вони реагують на електромагнітні поля. Тому розміщувати їх неподалік електричних приладів не варто. До того ж, такі лічильники потребують дуже якісного монтажу. Звернутися за такою послугою ви можете до фахівців компанії «Антап Україна». Додатково ви отримаєте ще й гарантійне обслуговування.

Як заощадити більше? Використовувати ще менше тепла дозволить автоматичний регулятор. Він встановлюється разом з клапанами на батареях. На ньому ви виставляєте комфортну для вас температуру і насолоджуєтеся. Якщо холодно - регулятор автоматично підніме градуси до зафіксованих на ньому, спекотно - опустить. Таким чином, тепло використовується економно, а в будинку затишно і тепло.

Як встановити лічильник тепла на квартиру? Не займайтеся самодіяльністю. Обов'язково зверніться в організації, які мають дозвіл на проведення монтажних робіт. Інакше ваш лічильник не буде зареєстрований, а ви будете платити ті ж суми, що й до його установки.

Усі необхідні послуги ви можете отримати в компанії «Антап Україна». Ми надамо вам сервісне обслуговування і будемо постійно контролювати точну роботу вашого лічильника.

Не забувайте також про необхідність періодичної повірки лічильника. Залежно від моделі, її необхідно здійснювати кожні 3-4 роки. Якщо цього не зробити, то показання вашого тепломіра не зараховуватимуться.

Купити лічильник тепла квартирний. Звертайтеся в компанію «Антап Україна». Ми є офіційними представниками "Aquatherm PPH" ( "ANTAP Grupa"), Польща, що виробляє лічильники тепла Supercal. Ми зробимо всю роботу за вас: виконання технічного проекту, поставка лічильників або іншого обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Компанія «Антап Україна» - ми навчимо вас економити правильно.