Суперечок про те, який лічильник вигідніше: загальнобудинковий або квартирний сьогодні вистачає. Ми не збираємося заперечувати думку фахівців. Просто розповімо елементарні речі, які повинен знати кожен, встановлюючи загальнобудинкові лічильники тепла.

Економія. Перш за все, відзначимо, що після установки такого лічильника ви будете платити за реально спожите тепло, а не за те, що виділила відповідна організація на ваш будинок. Погодьтеся, вже приємно. Що відбувається далі? Загальнобудинковий лічильник тепла показує, скільки тепла використали мешканці всього будинку. Щоб визначити поквартирно, знімаються дані з індивідуальних лічильників.

Сам по собі лічильник тепла на багатоквартирний будинок не є засобом економії. Зате це ефективний спосіб навчити вас користуватися теплом економно. У підсумку, це закінчується тим, що мешканці бачать реальні рахунки. Як правило, вони набагато менші ніж ті, в яких вказана оплата по нормативах.

Автоматичний регулятор. Річ дуже корисна, якщо ви зважилися на установку загальнобудинкового лічильника. Він самостійно регулює температуру. Робить її меншою, якщо на вулиці потеплішало і підіймає, якщо стало прохолодніше. Таким чином, температура в ваших квартирах буде завжди комфортною. Одночасно теплової енергії ви витрачаєте значно менше.

Що необхідно знати? Для початку купіть лічильник обліку тепла. Ми рекомендуємо вам звернутися в компанію «Антап Україна». Тут цим займаються професійно, маючи всі необхідні дозволи та ліцензії. Потім купіть регулятор тепла - не пошкодуєте. Усі рішення повинні бути узгоджені з мешканцями будинку. Також на загальних зборах визначіться з організацією, яка зробить монтаж.

Модель лічильника. Тут важливо не потрапити в халепу. Датчик теплової енергії повинен обов'язково бути зареєстрованим в Держреєстрі. В іншому випадку, всі зусилля будуть марними, і вам доведеться платити як раніше.

Важливі «дрібниці». Проміжки між повірками повинні бути більшими. Ультразвукові лічильники дорожчі від механічних, але надійніші. Займатися монтажем повинні тільки фахівці, не довіряйте самоучкам і перевіряйте всі необхідні документи. Економію ви відчуєте тоді, коли на вулиці ще тепло, а опалювальний сезон вже почався. Тут ви незалежні. Адже саме ви регулюєте подачу теплової енергії.

Скільки коштує загальнобудинковий лічильник на тепло? Усе залежить від того, який з них ви виберете. Звичайно, кожен продавець буде хвалити свій товар і говорити, що саме він кращий. А ви загляньте в інтернет-магазин компанії «Антап Україна». Порівняйте наші ціни з іншими. Коментарі зайві. Наша компанія є торговим представником відомих швейцарських, німецьких, французьких, польських і японських виробників. Крім того, у нас є своя лабораторія, в якій ви завжди можете перевірити на справність куплені у нас лічильники тепла.

Звертайтеся в компанію «Антап Україна» і нехай вам завжди буде тепло!