Фальшивомонетники з’явилися відразу після винайдення грошей. Людство активно бореться з цією проблемою, але, на жаль, кількість фальшивих грошей тільки збільшується, і зараз іде мова абсолютно про всі валюти світу. При цьому існують абсолютно різні види боротьби: водяні знаки, рельєфні малюнки, захисні стрічки тощо.
Мабуть, ніхто не буде сперечатися і в ефективності детектора валют. Купити його запросто можна в Інтернеті або в спеціалізованих магазинах.

Для початку давайте розберемося у різновидах детекторів.

Ультрафіолетові детектори – найбільш поширений вид, використання якого не потребує особливих навичок та вмінь. Такий детектор перевіряє гроші за допомогою ультрафіолету, працює в ручному режимі.

Універсальні детектори валют (ціна таких трохи вище за УФ). Назва вже говорить сама за себе, ці пристрої перевіряють не тільки гроші, але й документи, цінні папери, білети тощо. Тому їх використовують і в магазинах, і на касах, і в офісах.

Автоматичні детектори перевіряють гроші швидко відразу за кількома ознаками. Виробники радять купити детектор валют автоматичний для супермаркетів, де щодня проходить неймовірна кількість людей. Оскільки саме тут необхідно перевіряти банкноти на фальшивість не тільки достовірно, але регулярно та дуже швидко. Касир через довгі черги не зможе постійно залишати своє робоче місце.

Професійні детектори валют найчастіше використовують у банках або в магазинах, де здійснюють дороговартісні покупки (магазини з ювелірними виробами, електронними гаджетами, побутовою технікою тощо). Для такого обладнання потрібні спеціальні навички та вміння, адже такі детектори перевіряють купюри практично за всіма захисними ознаками: водяні знаки, магнітний захист, якість паперу і так далі.

Сьогодні детектор валют купити можна не тільки для торгівельних приміщень, але й для себе особисто. Таке обладнання прекрасно поміщається в карман чи рюкзак і коштує недорого. Пропонуємо завітати на сайт «Вайр-Плюс». Компанія здійснює продаж по всій Україні, в Києві доставка безкоштовна.

Телефонуйте та замовляйте!