Сьогодні виробництво тушонки - це вигідний і прибутковий бізнес. Сумлінні виробники для її виготовлення відбирають найкращу сировину, добавки і, дотримуючись ДСТУ на тушонку, отримують якісну продукцію, яка користується попитом. Саме так і повинно бути в ідеалі.

Чому вигідно купувати яловичу (свинячу) тушонку? Перш за все, це багато в чому економить наш час. Адже варто її просто розігріти, додати гарнір - смачна страва готова.

Отже, що ж ми знаємо про тушонку?

Це консервований продукт, який має тривалий термін зберігання - кілька років. Досягають такого терміну зберігання за допомогою стерилізації або пастеризації і герметичного закатування. У більшості випадків в тушонку додають тільки такі натуральні спеції, як сіль, перець, лавровий лист, які виконують роль консервантів, хоча іноді можна зустріти смакові добавки та додаткові спеції.

Як же вибрати тушонку, щоб вона була якісною і корисною?

Перший критерій для вибору консервованої тушонки - це ціна. Врахуйте, що в процесі приготування м'яса з нього випаровується волога, і обсяг зменшується майже до сорока відсотків. Ціна за тушонку не може бути менша, ніж вартість свіжого м'яса. Якщо ж ціна на консерви м'ясні виявилася нижча, то, швидше за все, до неї додано м'ясо механічної обвалки і соя. Справжня тушонка свиняча, наприклад, матиме волокнисту структуру і легко буде протикатися виделкою.

Другий критерій, на який потрібно звернути увагу, - це склад консерви, а саме: з яких компонентів складається тушонка, скільки в ній жиру, м'яса або інших складових. Жиру має бути не більше 17 відсотків від загальної маси консерви.

Третій критерій для вибору тушонки - це сорт і дотримання всієї рецептури і технології приготування. Справжня тушонка (ДСТУ) повинна бути виготовлена за затвердженими державними стандартами. Покупцям потрібно бути особливо пильними, адже останнім часом на ринку з'явилося багато різної продукції з красивою етикеткою і рекламою, які привертають увагу, а смакові якості тушонки можуть не відповідати дійсності.

Далі оглядаємо зовнішній вигляд консерви, щоб уникнути неякісної продукції. Не повинно бути іржі, вм'ятин, здуття і інших зовнішніх дефектів, що може свідчити про порушення правил зберігання і транспортування.

Торгова марка «Хокс» пропонує купити тушонку оптом, адже для її виробництва використовується якісна сировина. Купувати консерви оптом від виробника завжди вигідно, оскільки це дозволить вам заощадити час і, що головне, кошти.