Якісне обладнання для роботи зі склом для великих підприємств і маленького бізнесу - це можливість для тих, хто планує розширювати свою вже існуючу справу, і для тих, хто тільки думає, з чого почати! Розглянемо кілька методів обробки скла.
 

Ф'юзинг скла

Ф'юзинг скла є мистецтвом, заснованим на вмінні комбінувати кольори і форми. Піч має фундаментальне значення в цьому процесі і повинна гарантувати стабільну температуру, ідеальну термічну ізоляцію і управління технологічними процесами.

Якщо ви вирішили купити піч для ф'юзинга скла, необхідно враховувати наступне:

1. Розмір. У першу чергу, ви повинні визначити обсяг роботи, який плануєте виконувати. Пам'ятайте, що вироби будуть знаходитися в печі протягом більшої частини дня. Якщо ви, в основному, зосереджені на створенні невеликих виробів, то немає ніякого сенсу переплачувати за велику піч для ф'юзинга, яка буде займати більше місця і коштувати дорожче. Виробники, які хочуть випускати велику кількість одиниць продукції відразу, потребуватимуть більш габаритної камери.

2. Вимоги до електропостачання. Чим більша піч для плавки скла, тим більше енергії необхідно для її роботи. Для печі з габаритною камерою потрібна наявність трифазної системи електропостачання.

3. Тип контролера. При виборі комплектації печі необхідно звернути увагу на систему регулювання та контролю температури (контролера). Є 2 типи контролерів:

- «нескінченні перемикачі» - це контролери з циферблатами, які контролюють, як довго включена або виключена піч для скла. Такий варіант печі дешевший, ніж програмований, але в такому випадку потрібне коригування протягом кожного запуску;
- програмований контролер - ці контролери можуть бути запрограмовані для автоматичного управління печі і / або мають встановлену програму. Вони роблять проекти дуже легко, але легкість програмування варіюється від складності роботи. Тут попередньо встановлений графік роботи, але з можливістю додавати власні коригування.

Молірування

Гнуття скла вимагає багато часу, зусиль і навичок. Також вигин скла точної форми неможливий без професійного обладнання. По-перше, скло розрізається, потім ретельно очищається, полірується, перевіряється на наявність дефектів і пилу за допомогою ультрафіолетових ламп, так як одна частинка може викликати розтріскування скла. Потім для кожного діаметра вигину повинна бути виготовлена форма зі сталі. Для того, щоб скло не приставало до форми, її покривають спеціальним складом миючого засобу. Надалі воно поміщається в прес-форму і вставляється в піч для молірування скла, яку розігрівають до семисот градусів Цельсія. Гнуття скла формується під дією сили тяжіння і тепла. Потім скло поступово охолоджується протягом 2 годин.

Верстати для обробки скла

За останні кілька років запити по обробці скла виросли. Верстати для обробки скла мають велике значення на сьогодні, тому що вони здійснюють ретельну підготовку матеріалу до використання. Завдяки їм ви можете зробити матеріал безпечним і перетворити його, додавши декор на будь-який смак. Сьогодні склообробне обладнання дозволяє нам здійснювати різного роду операції: свердління скла, розкрій і мийка скла, обробка кромки і фацета скла. Обробка кромки скла є одним з найбільш важливих процесів, тому що він відповідає за безпеку виробу, заокруглюючи гострі краї. Верстат для обробки кромки скла буває двох видів:

- з використанням прямолінійної кромки скла, яка застосовується для досягнення рівного краю;
- з використанням криволінійної кромка скла, яка допоможе досягти будь-якої форми краю.

Якщо ви бажаєте купити якісне обладнання для роботи зі склом за доступними цінами, тоді звертайтеся в компанію CapitalGlass. Наша команда професіоналів допоможе знайти ідеальний варіант саме для вас!