Упаковка - це тільки упаковка, чи не так? Якщо ви власник бізнесу і думаєте таким чином, то можете зазнати невдачі. Зрештою, це продукт, який дійсно має значення. Упаковка для товару грає більш важливу роль в прийнятті рішень споживачами, ніж ви могли б подумати, тому що вона містить багато корисних даних, починаючи з того, яку вигоду продукт може дати вашим покупцям, і закінчуючи цінностями компанії.

Деякі стверджують, що упаковка для насіння також важлива, як і сам продукт, тому що це один з найважливіших інструментів маркетингу для вашого бізнесу. Почніть думати про упаковку вже зараз, і ви будете здивовані стрімким зростанням продажів вашої продукції. Для цього врахуйте наступні фактори.

Три вирішальні чинники, чому упаковка для насіння має значення і є одним з ключових інструментів для підвищення продажів:

1. Зробити свій бренд особливим!

Є тисячі виробників насіння на ринку, які змагаються за увагу клієнтів. Згідно з останніми дослідженнями одна третина рішень споживача грунтується виключно на упаковці продукту. Щоб домогтися успіху, упаковка насіння вашого бренду повинна виділятися і відрізнятися від ваших конкурентів!

2. Колір також впливає на рішення споживачів

Кольори, які використовуються у вашій упаковці, грають ключову роль у вирішенні споживача купити товар. Наш мозок реагує на кольори по-різному, тому це теж потрібно враховувати. Наприклад, продукти в білій упаковці символізують простоту, безпеку і чистоту. Інші кольори, як синій, передають багато різних значень. Світло-блакитний колір вважається більш грайливим, в той час як темно-синій - більш офіційним. У всьому світі синій є найбільш улюбленим кольором, але це не означає, що ви повинні автоматично вибрати його. Важливо вивчити вашу цільову аудиторію до прийняття рішення про кольорову гаму упаковки продукту. Дизайнери «Флора Прес» з легкістю допоможуть вам зробити правильний вибір, який зможе підвищити ваш рівень продажів насіння.

3. Упаковка продукту є інструментом маркетингу

Упаковка вашого продукту може бути корисним інструментом маркетингу через рекламу в магазинах. Фірмова продукція легко впізнавана, тому дизайн упаковки з вашим логотипом в центрі допомагає споживачам згадати ваш продукт при наступній покупці.

За статистичними даними 65% покупців вирішили купити продукт, тому що упаковка привернула їхню увагу, і 55% купили товар знову через упаковки. Подумайте, що вона може розповісти про ваш продукт і бренд, а також про те, який посил вона донесе до покупців і споживачів.

Якщо ви хочете вивести ваш бізнес на новий рівень і підвищити продажі, тоді замовляйте пакети для насіння в компанії «Флора Прес». Не пропустіть цю можливість створити позитивне враження від вашого бренду як на магазинних полицях, так і в свідомості клієнтів!