Технологія зведення будинків з дикого зрубу - одна з найдавніших. Її і технологією то важко назвати, якщо уявити собі, як раніше використовували тесані стовбури дерев. Їх покладали один на одного і закріплювали підручними матеріалами. Еволюція людини і розвиток суспільства в цілому привели нас до зведення багатоповерхових хмарочосів і будівель з цегли і бетону. Урбанізація довгий період часу була на піку популярності, але останні роки слід відзначити тенденцію до її згасання. Міста, зі своїми гучними вулицями, змушують задуматися про тишу і свіже повітря за їх межами.

Будівництво дерев'яних будинків набирає обертів все більше і більше. Цікаво те, що знову набувають популярності старовинні методи роботи. Це не дивно, адже використавши те, що дає нам природа, - найбільш легкий спосіб з нею возз'єднатися. Будинки з дерева - екологічний і практичний варіант. Варто так само відзначити його економність: дерев'яні стіни взимку зберігають тепло всередині будівлі, а влітку - прохолоду.

Будинки з дикого зрубу - це симбіоз старовинної методики і багаторічного досвіду людини в галузі будови. На сьогодні, використавши сучасне будівельне обладнання і додаткові матеріали, можна побудувати, не побоїмося цього слова, ідеальний дерев'яний будинок.

Будівництво дерев'яного будинку з дикого бруса припускає ретельний підбір стовбурів по товщині. Оскільки колода не обробляється, а використовується її «натуральний вигляд», цей процес досить скрупульозний і важливий для того, щоб уникнути щілин в стінах готового будинку. Як всі дерев'яні будинки, будинок з дикого зрубу в перший рік дає усадку. В середньому до 10%, але якщо робочий процес в руках професіоналів - можна значно знизити цей показник. Установка перекриттів, покрівлі та іншого варто починати через приблизно рік після зведення коробки, оскільки необхідно дочекатися того моменту, коли будинок «сяде».

З усього вищесказаного, можна зробити висновок, що будівля будинку з бруса процес довгий. Спростовувати це не будемо, але висвітлимо для Вас плюси:
1. Стіни з дикого зрубу не вимагають оздоблювальних робіт всередині будівлі і це значить, що Ви зможете заощадити гроші.
2. Для зведення не потрібно надпотужний фундамент.
3. Висока екологічність, естетичність і неймовірна атмосфера.

Будівництво будинків зі зрубу - наша спеціалізація. Ми знаємо про дерево все! «Хата-Зруб» - надійна команда професіоналів. Ми любимо свою справу, і якщо Ви хочете почати будівництво будинку з дерева - із задоволенням допоможемо! Гарантуємо якість роботи, відповідальний і творчий підхід! Звертайтеся і ми створимо затишок разом!