Галасливі міста, скажений темп і постійний поспіх. Це дійсність життя в місті. Хмарочоси і коробки цегляних будинків рано чи пізно стомлюють і тиснуть. Побудувати дерев'яний будинок - відмінний варіант для тих, хто хоче втекти від метушні, хоча б на деякий час. Якщо Ви замислюєтесь про приватний будинок - ця стаття для Вас. Адже в ній ми виділимо всі плюси життя саме в будинку з дерева.

Думаємо, довго зупинятися на тому, що це найбільш наближений до природи і екологічний варіант житла не варто. Само собою зрозуміло, що дерево - матеріал, який дала природа. Стіни в ньому дихають свіжим повітрям і разом з ними отримують кисень всі його мешканці. Ви зможете відчути це дуже чітко, особливо після життя в цегляних спорудах. Ми намагалися зрозуміти для себе, що в першу чергу може викликати недовіру у людей щодо дерев'яних будинків. Виділили кілька пунктів:

1. Безпека.
Дерев'яні споруди горять - скажете Ви. Хіба що в середньовіччі - відповімо ми. Сьогодні висококласні просочення захищають матеріал від загоряння на довгі десятки років. Повторна обробка, звичайно ж, повинна бути. Але, повірте, не так часто, як може здаватись.

2. Дороговизна.
Спростовувати цей факт і вводити Вас в оману не будемо. Будівництво дерев'яного будинку - задоволення не з дешевих, але можемо запевнити, що порівняно зі зведенням цегляних будинків, бюджетніше. Адже дерев'яний будинок після здачі в експлуатацію вимагає менше фінансових витрат на внутрішню обробку. Наприклад, будинок з дикого зрубу. Його оригінальність і естетика як раз і полягає в вручну підготовлених брусах, які максимально натурально виглядають в інтер'єрі. Варто відзначити, що дерев'яний будинок - конструкція набагато легша по вазі, ніж яка-небудь інша споруда, а значить його фундамент не повинен бути надпотужним. Цей факт говорить про те, що ви економите гроші на етапі закладки фундаменту.

Ще один плюс в енергоощадності. Дерево, як натуральний матеріал, володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями і зберігає тепло всередині будівлі взимку, а прохолоду - влітку. Таким чином Ви знову у виграші і витрати на опалення будуть мінімальними. Ще цікавий факт. Куди б Ви не вирішили переїхати - дерев'яний будинок завжди можна розібрати і забрати з собою! Є практика транспортування навіть зібраних будинків. Це величезний плюс на користь будівництва дерев'яних будинків з бруса.

Для того, щоб будівництво Вашого будинку пройшло успішно, важливо звернутися до команди професіоналів! «Хата-Зруб» пропонує свої послуги. У нашому арсеналі багаторічний досвід роботи і кваліфіковані фахівці. Звертайтесь і ми разом створимо Вам затишне житло!