Зараз дуже багато виробів людство виготовляє з пластмаси. І це не дивно, адже пластмаса є одним з найдешевших матеріалів. Пластмасові вироби виготовляються шляхом заливання розтопленої пластмаси в певну форму. Тому багатьом підприємствам потрібна ливарна машина.

Такою незамінною машиною для тих, хто виготовляє пластмасу, є термопластавтомат. Нові та б/в термопластавтомати можна купити на сайті "Станкопласт". Ця фірма є офіційним представником світових корпорацій з виготовлення термопластавтоматів в Україні. Це китайські фірми TONGYONG і LOG. Підприємство TONGYONG має європейські сертифікати якості. Китайські термопластавтомати мають велику різноманітність моделей: пропорційні, швидкісні, енергозберігаючі з сервоприводом. Разом з японською фірмою JSW, TONGYONG виробляє відмінні, повністю електричні термопластавтомати.

Також пропонуються на продаж термопластавтомати провідних європейських фірм: ENGEL, DEMAG, KRAUSS MAFFEI, ARBURG. Якщо це необхідно, "Станкопласт" може допомогти в організації поїздки в Європу, а також надати перекладача. Крім термопластавтоматів відбувається поставка іншого обладнання з Європи: видувних машин, трубних ліній, шредерів, екструдерів-грануляторів і ін.

У продажу є і термопластавтомати українського виробництва. Вони оснащені мікропроцесорною системою управління. Встановлено 8-ми канальний терморегулятор, можливість управління витяжкою знаків і пневмосдувом, захист доступу паролем і інші.

Як зробити правильний вибір термопластавтомата?


При виборі термопластавтомата потрібно враховувати те, з яким типом пластмас він буде працювати, а також безпосередньо характеристики автомата. Такими характеристиками є:

1) зусилля запирання форми - зусилля, яке докладається для замикання форми;
2) обсяг вприскування - тут треба враховувати деталі якого розміру будуть виготовлятися цією машиною;
3) відстань між плитами і хід рухомої плити;
4) об'ємна швидкість уприскування;
5) відстань між колонами;
6) тиск лиття;
7) площа лиття.
8) пластикаційна здатність;
9) швидкохідність.

На нашому сайті можна знайти і купити міні-термопластавтомат, вертикальний термопластавтомат і інші види термопластавтоматів. При покупці термопластавтомата фірма здійснює його установку і настройку, навчає персонал правилам використання. На термопластавтомати дають гарантію на один рік. Разом з термопластавтоматами за окрему плату можна також купити дробарки для пластамас.

Бажаємо успішного і прибуткового виробництва!