Після того, як ви зберете урожай або закупите товар у великих обсягах, будьте готові подумати над питанням зберігання овочів і фруктів. Для того, щоб зберегти зовнішній вигляд, свіжість і смакові якості плодів необхідно правильно організувати для них «житло» і перетворити цей процес у систему. Технологія зберігання в регульованому газовому середовищі (атмосфері) передбачає зниження рівня О2 (кисню) і підвищення вмісту вуглекислого газу в місці зберігання.

Усі живі організми дихають, фрукти і овочі, як це не дивно, не виняток. Цей процес допомагає їм взаємодіяти з навколишнім середовищем. Регулюючи поглинання кисню і виділення вуглекислого газу, можна зберегти плоди в необхідному вигляді тривалий час. Зберігання в регульованому середовищі, порівняно зі звичайним повітряним, дозволяє зберігати якість плоду, його забарвлення і уповільнює гідролітичні процеси, що дозволяє зберігати твердість овочів і фруктів. Різноманітні дослідження довели, що регульоване газове середовище знижує метаболічні процеси на 20%-30%, що істотно збільшує термін їх зберігання. Грибкові інфекції в такому середовищі не розвиваються, що теж не мало важливо.

Висвітлимо деталі про використання камери для зберігання овочів і фруктів. Адже саме цей варіант більш поширений і зручний. Камери зазвичай виглядають як сендвіч-панелі і виготовляються з пінополіуретану. Основна вимога - абсолютна герметичність. Адже її порушення зведе до нуля всі старання. Наявність оглядового вікна забезпечує можливість відстеження. Для контролю складу газового середовища в холодильних камерах є скрубери - особливі очищувачі, що регулюють і поглинають СО2 (вуглекислий газ). Газообмінник у вигляді дифузора - ще один варіант для регулювання середовища в камері. Відносна вологість повітря в камерах з регульованим середовищем повинна бути 90%-95%, а температура від 0 до +4 градусів Цельсія. Газоаналізатори в камерах перевіряють і регулюють вміст СО2 і кисню в атмосфері камери. Вони ж відповідають за функціонування дифузорів або скуберів і управляють ними.

Камера газації бананів працює по-іншому, тому варто присвятити їй кілька окремих слів. Адже порівняно з багатьма іншими плодами, банан екзотичний фрукт і проробляє довгий шлях, перш ніж потрапити на наші прилавки. Збирають його ще недозрілим, адже вже стиглі плоди просто не витримають транспортування і зіпсуються. Процес доставки і методи зберігання повинні бути організовані так, щоб банан придбав «товарний» смак і вигляд. Не будемо зупинятися на деталях перевезення, а ось про дозрівання після варто уточнити. Зріють банани в спеціальних камерах при плюсових температурах, до уваги береться так само температура м'якоті плоду. Залежно від вимог до кінцевого результату, тривалість перебування плодів в камері варіюється.

Ми постарались в доступній формі надати основну інформацію. Сподіваємось вона стане корисною і допоможе організувати ваші подальші дії. Якщо у Вас виникає питання зберігання фруктів в газовому середовищі і Ви шукаєте обладнання - компанія «Холодильні системи» до Ваших послуг. Ми допоможемо у виборі, врахуємо всі особливості і побажання. Широкий асортимент, лояльні ціни і професійні співробітники чекають Ваших звернень!