Інтернет сьогодні вже не розкіш, а справжня необхідність. Перегляд новин, спілкування і навіть робота через інтернет вай фай будинку стає буденністю.

Компанія «Інформаційні технології» пропонує підключення до інтернету за найнадійнішою і високошвидкісною технологією FTTH - (Fiber To The Home). Підключитися у нас значить отримати можливість доступу до інтернет-ресурсів по виділеному широкосмуговому каналу передачі даних.

Залиште в минулому використання кабелю телефонної лінії і навіть технологію Fiber To The Building з її максимальною швидкістю в 100 Мб / с!

Ми пропонуємо підключення інтернет в приватному секторі за технологією FTTH, яка здійснюється шляхом проведення безпосередньо в будинок абонента оптоволоконного кабелю (замість «витої пари» попереднього покоління). Особливістю оптичного волокна є збереження максимальної провідності незалежно від відстані.

Таким чином кабель не втрачає сигнал незалежно від відстані до комутатора. Цей спосіб прокладання інтернет-мереж досить дорогий для провайдера, зате забезпечує надійний і стабільний сигнал.

Оптоволокно підключається безпосередньо до мережевої плати домашнього комп'ютера користувача. Технологія дозволяє досягти швидкості на каналі до 1 Гбіт / сек!

Для більш комфортного користування пропонуємо роутер або медіаплеєр mag 250 купити, або взяти в оренду за вигідними умовами. Також є можливість орендувати мережеве обладнання з правом викупу.

Роутер Wi-fi дозволить використовувати послугу високошвидкісного інтернет-підключення на всіх пристроях одночасно: один або кілька комп'ютерів, планшети, смартфони. Кількість гаджетів залежить від можливостей конкретної моделі вай-фай роутера. Ми пропонуємо своїм абонентом потужний двоантенний ASUS RT-N12.

Медіаплеєр mag 250 micro - це сучасний багатофункціональний прилад, який дозволить в повному обсязі використовувати телевізор з інтернетом - цифрове телебачення, IPTV і інтернет.

Територія покриття: Деснянський, Дніпровський, Голосіївський та Дарницький райони м. Києва. Більш детально про наявність технічної можливості підключення інтернет і телебачення можна уточнити телефоном.

Не пропустіть можливість заощадити! На нашому сайті опубліковані чинні постійні і тимчасові акції. Скористайтеся ними! Отже, якщо Ви все ще думаєте, як провести інтернет на дачу - ціни нашої компанії більш ніж доступні при найвищій якості надання послуг.

Звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті контактними телефонами або замовте послуги онлайн.