Ні для кого не буде новиною, що автоблюбителі обожнюють своїх “залізних друзів”, скрупульозно добираючи все до деталей. Рамки для номерних знаків якраз із цього “репертуару”. Проте, щодо цього аксесуару "любов" цілком виправдана... Як саме, читайте далі!

Автівці стиль — вам імідж!

Якщо ви думаєте, що номерний знак автомобіля — це дрібниця, яку ніхто не бачить — ви помиляєтеся (і, борони Боже, не говоріть такого при автолюбителях).
Номерні знаки, як і рамки для номерного знаку, повірте, помічають не лише інспектори ДАІ. Тому, з впевненістю можна говорити, що рамка для номерного знаку являється  одним із найпомітніших аксесуарів автомобіля. Більше того, рамка для номерних знаків — це хід конем в рекламі...

Місце для вашої реклами!

Перш за все наявність інформації про вашу компанію засвідчує нашу відповідальність та динамічний розвиток в бізнесі. Адже, не втрачає своєї актуальності всім відома істина: без реклами, бізнесу не існує!
Не забувайте, що автомобіль постійно рухається, тому  можна бути впевненим, що номерний знак з рекламною рамкою побачать скрізь, причому побачать як пішоходи, так і інші водії. Пригадайте, як простоюючи в заторах чи зупинившись на світлофорі ви роздивлялися  рамки номерних знаків інших автомобілів! Думаю, робили це і не раз.

Переваги,  як вони є!

Ефективний елемент реклами, стильна штукенція, невід’ємний аксесуар іміджу компанії— це найголовніше, що можна сказати про рамки для номерних знаків.
А от вже мороки, в процесі встановлення рамки для номерного знаку ви не матимете тим більше! Якби ви не старалися, але до списку найбільших переваг рамок можна віднести саме легкість монтажу рамки для номерного знаку.
Достато просто прикрутити рамку до автомобіля, отвори в рамках дозволяють встановити їх на будь-яке авто.  
Після прикручування рамки досить тільки вкласти номерний знак і закріпити його.

Рамки виготовляються з універсальними написами або з написами за індивідуальним замовленням для автосалонів, дилерів, транспортних компаній, СТО, магазинів запасних частин.
Завдяки простій конструкції рамки для номерного знаку зводиться до нуля  імовірність випадання і втрати номерного знака. Зазвичай, рамка для номерного знаку виготовляється  з високоякісного гнучкого пластику, який має підвищену стійкість до механічних ушкоджень. Ну це, звичайно, у випадку, якщо рамка створюється  спеціалістами, які не із чуток знають про стандарти якості. (Як от компанія Смілга! З нею, ми познайомимось трішки пізніше.)

Як і обіцяли, знайомимо вас з компанією Смілга. Підприємство являється офіційним представником литовської компанії Вірбанте, реалізуючи широкий асортимент рамок для номерних знаків.
За час своєї діяльності, компанія зуміла створити та удосконалити процес нанесення логотипів, рекламної інформації  на рамку.
Крім того, можливий варіант нанесення тільки фону будь-якого кольору. Реклама виконується  методом шовкографії (тобто пластик просочується фарбою), палітра фарб необмежена. За побажаннями клієнтів, реклама може бути виконана  рельєфними (нікелеве напилення літер) і фосфорними літерами (світловідбиваючою фарбою).


Рамка для номерного знаку — родзинка вашого автомобіля.
А
у вашого автомобіля яка рамка для  номерного знаку? 

Ольга Шевчук