Діти завжди дивують своєю неймовірною допитливістю і активністю. Здавалося б, звідки у таких невеликих істот стільки енергії для постійного руху. Давайте не будемо забувати, що основне завдання зростаючого організму - вивчення навколишнього середовища, тому висока фізична активність процес природний і здоровий. Дитячий ігровий комплекс - відмінний варіант для задоволення дитячої потреби в русі. Крім цього, граючи, ваш малюк пізнає світ! Тому якщо у вас виникає ідея придбання такого комплексу і є можливість для цього, ми з впевненістю підтримаємо і допоможемо визначитись в цьому питанні!

Облаштування дитячих майданчиків передбачає наявність певного обладнання. Це всілякі гойдалки, гірки, драбинки, спортивні пристосування та інше. Усе залежить від бажання замовника і різновиду комплексу. Сьогодні ринок пропонує найширший вибір і різноманітність моделей. Важливо визначитись з ідеєю, матеріалом і дизайном!

Досвідчені та варті уваги фірми втілюють в життя навіть найнеймовірніші ідеї. Дитячий ігровий комплекс може стати справжнім казковим місцем, прийняти форму корабля, фортеці чи замку. Важливо не забувати, що комплекси підбираються строго для певної вікової категорії. І якщо Ви вибираєте його для громадського місця, скажімо, для парку, варто врахувати його загальнодоступність і продумати обладнання для діточок різного віку.

Що стосується матеріалу, у виробництві використовують метал, дерево і пластик. Металеві конструкції відрізняються високою міцністю і довговічністю. Виробник повинен обробити деталі спеціальними речовинами проти іржі та корозії. Із метою безпеки всі деталі повинні бути гладкими і без гострих кутів, щоб зменшити травмонебезпеку. Мінусом є те, що метал влітку сильно нагрівається, а в холодну пору року - охолоджується. Це приносить певний дискомфорт для використання.

Дерев'яні комплекси, порівняно з металевими, менш травмонебезпечні і температура дерева завжди майже ідентична з температурою навколишнього середовища, без різких перепадів. Дерев'яні конструкції вимагають більш ретельної обробки, шліфування і просочення антисептичним розчином. Якщо всі норми дотримані, конструкції з дерева не будуть вбирати вологу.

Пластикові комплекси навіть з матеріалу найвищої міцності всеодно поступаються за цією характеристикою попереднім двом варіантам. Тому варто бути обережним і враховувати це при покупці. Якщо деталі прогинаються, продавлюються і спорудження хитке - краще не купувати його.

Хороший варіант - комбінований комплекс і використання металу і дерева у виготовленні. У будь-якому випадку, сировина для виробництва повинна бути гіпоалергенною.

Облаштування дитячих майданчиків - один з профілів роботи ART Stepanov. Наша команда - це професійні будівельники, дизайнери та скульптори. Багаторічний досвід роботи і творчий підхід до створення і втілення проектів - наш орієнтир. Якщо Ви шукаєте фірму-виробника - ми до Ваших послуг! Ексклюзивність та якість гарантуємо!