Обігрівач-картина - це маса переваг для покупця. Економність енергії, що витрачається, безпека у використанні, екологічність в роботі, естетичний зовнішній вигляд, широкий вибір зображень - все це незаперечні переваги цього приладу, на яких зупинимося докладніше.

Настінні обігрівачі-картини - тепло і затишок у вашому домі. Це обігрів нового покоління. Уже протягом не одного десятка років Київський завод "Радар" випускає різного роду електро- і радіоприлади. Тут виготовляється техніка для економного обігріву житлових і офісних приміщень. Настінний керамічний обігрівач наповнить ваш будинок м'яким теплом, подібно до сонячного. Принцип його роботи - перетворення електроенергії в теплову енергію.

Користуватися таким приладом дуже легко і зручно. За допомогою регулятора ви встановлюєте певний температурний режим, за яким обігрівач буде працювати в автоматичному режимі. Така функція забезпечується термостатом, який відключає панель при досягненні потрібної температури.

Ви можете купити оптом електричні настінні обігрівачі, які відмінно впишуться в створений вами інтер'єр. Підійде цей керамічний обігрівач для квартири з оздобленням в будь-якому стилі. Можна замовити обігрівач практично будь-якого кольору або з ексклюзивним малюнком на фронтальній поверхні. Це буде виглядати дуже стильно.

Одна з переваг такого обігрівача - це також обігрів приміщення без перевантаження електромережі. Керамічні панелі дуже економні. Таким чином, встановивши керамічний обігрівач для будинку, ви не створите додаткового навантаження на електромережу. Навіть в квартирах зі старою електропроводкою можна встановлювати таке обладнання. Усе це також характеризує обігрівач як пожежобезпечний в принципі, а також безпечний для дітей.

Ця модель настінного обігрівача підійде для будь-якого типу приміщень: ви можете купити керамічний обігрівач для дачі, квартири, офісу, магазину, салону. Високий ступінь захисту дозволяє використовувати панель в приміщеннях, де перебувають діти будь-якого віку. Можливість отримати опік, доторкнувшись до робочої поверхні, виключена. Панель є водонепроникною, що вбереже вас від випадкового псування приладу та вибухонебезпечних ситуацій.

Якщо вас зацікавив такий прилад, замовити його можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною без посередників. Можливі розміри - це 600х600 мм, 700х700 мм, 600х500 мм, 600х900 мм, 600х300 мм, 600х700 мм, 800х600 мм, 500х300 мм, 600х479 мм.