Сьогодні бальнеотерапія є невід'ємною частиною лікування різних захворювань. При цьому, сама процедура є досить приємною, адже відбувається процес гідромасажу. Релаксація забезпечена. Але це також допомагає для лікування різних захворювань, зокрема опорно-рухового апарату, нервової та ендокринної систем. Наша країна активно застосовує практику бальнеотерапії, але для ефективного результату необхідно мати якісне бальнеологічне обладнання. Що потрібно знати про нього, поговоримо в цій статті.

ВАННИ

У першу чергу, це бальнеологічні ванни. Вони являють собою комплекси для проведення гідротерапії з безліччю функцій. При цьому забезпечується максимальний комфорт незалежно від антропометричних характеристик пацієнта. Крім того, існують ванни для тяжкохворих пацієнтів, які малорухливі. Наприклад, забезпечується пристосування, щоб уникнути травм, ковзань, а також оснащення різними поручнями.

Існують різні процедури, які проводяться в бальнеологічній ванні. Це може бути лікування бульбашками, радоном, вуглекислотою, гідромасажем і мінералами. Тому, відповідно до цього і вибирається необхідна модель обладнання. Але обов'язково слід звернути увагу на чашу, тангентор, а також функціонал самої ванни.

Чаша повинна бути виготовлена з міцного матеріалу, щоб процедура проведення водного масажу не доставляла додаткових складнощів. Тангентор - пристрій, за допомогою якого йде подача гідромасажною струменя, повинен мати насадки, зокрема лопаточну, дрібну струмінну і звичайну струмінну.

Найбільш кращими моделями вважаються ті, які поєднують в собі можливості гідро- та аеромасажу. У ціновому аспекті вони будуть коштувати дорожче, але результат того вартий.

До бальнеологічних ванн також існують деякі вимоги з гігієни, зокрема, в короткий термін повинна бути здійснена дезінфекція, щоб наступний пацієнт міг вільно і безпечно приймати процедуру.

ДУШІ

Ще одним видом бальнеологічних процедур є лікувальний душ. На відміну від ванни тут подача води йде струменем на певні ділянки тіла. Температура і тиск визначаються лікарем. Розрізняють декілька видів цих процедур: душ Шарко, циркулярний душ, висхідний душ і підводний душ-масаж.

Для цих цілей використовується водолікувальна кафедра. Від неї йдуть труби, які підводять воду потрібної температури і тиску до душових установок. Звичайна комплектація душової кафедри складається з пульта, душу Шарко і периферійних душів: циркулярного, висхідного і дощового.

Душ Шарко - йде процес подачі двох струменів води (холодної та гарячої) на певну ділянку тіла.

Циркулярний душ - являє собою систему труб з нержавіючої сталі, які дозволяють проводити точковий масаж тіла.

Дощовий душ - доповнення до циркулярного у вигляді лійки великого діаметру.

Висхідний душ - застосовується сидіння, де розміщують сітчастий наконечник.

Якщо вам треба купити бальнеологічне обладнання, пропонуємо звернутися в компанію «Мірід». Ми пропонуємо виключно високоякісне медичне обладнання ведучих світових виробників за найнижчими цінами. Переконайтеся в перевагах співпраці з нами!