Сучасні фітотерапевти вивчають сучасні книги в пошуках нових лікарських рецептів. Найбільший інтерес викликає легенда про так зване рідке золото, яке могло вилікувати практично від будь-якої хвороби. Відносно недавно сучасним ученим вдалося з'ясувати, що до золота це дивовижний засіб ніякого відношення не має. І головним його елементом є речовина рослинного походження: застигла смола дерева - бурштин. Бурштинові вироби досі користуються популярністю і ваблять своєю незрозумілою енергією, схожою з магією.

Перший, хто вирішив вивчити лікувальні властивості бурштину, був учень Нострадамуса, знаменитий алхімік Пауль Скаліх. Для проведення окультних дослідів він спеціально приїхав в Кенінгсберг. Місце для досліджень було обрано не випадково. Саме там, на березі Балтійського моря, знаходиться майже 80% світового запасу бурштину. Слід зазначити, що Пауля Скаліха звинувачують в тому, що він був чаклуном, використовував ненаукові методи лікування. Але такою була наука в той час. І звинувачувати Скаліха в цьому, напевно, не варто, оскільки навіть Ісаак Ньютон займався практично тим самим.

Вихідним матеріалом для еліксиру молодості повинен був стати бурштин, який плавив Пауль Скаліх в своїй лабораторії. Деякі стверджують, що йому все ж вдалося отримати еліксир, і він сховав його в підземеллях замку, тільки скористатися ним так і не встиг. У той час в Кенінгсберзі були народні хвилювання, а Скаліх разом з іншими вченими був висланий з міста. Туди він більше не повернувся. Тільки через 400 років про цього алхіміка згадали в Калінінграді (в минулому - Кенінгсберг). У 2005 році була виявлена срібна скринька з предметами для проведення магічних ритуалів і дослідів, тільки капсули з еліксиром там не було. Передбачається, що еліксиром могла бути бурштинова кислота, цілющі властивості якої визнані багатьма вченими і яку широко використовують у сучасній лікувальній практиці.

Янтарна кислота має універсальну дію: загоює виразки, зменшує дію гастриту, допомагає в лікуванні стоматиту, поліпшує обмін речовин. Існує думка, що бурштин здатний не тільки зцілювати, а й впливати на долі людей. Янтар вабить своєю дивовижною енергією, від каменя йде якесь благотворне тепло - воно заспокоює і одночасно дає енергію для творчості.

Отримати частину енергії цього дивовижного каменю ви можете, відвідавши магазин "Бурштиновий світ". Тут є можливість купити картини з бурштину, які створюються в майстерні з добрими думками і добрими побажаннями для всіх клієнтів.