Усі, хто хоча б раз стикався з фарбуванням виробів в фарбувально-сушильних камерах, знає про важливість хорошої фільтрації, щоб отримати результат, який би відповідав всім нормам якості. При обладнанні фарбувальної камери встановити спеціальні фільтри - це одне з найважливіших завдань, інакше неможливо буде добитися ідеального фарбування. До того ж, вся та фарба, яка не потрапила на виріб, залишається в повітрі у вигляді аерозолю, як і розчинник, пил, різні пари. Усе це небезпечно і для здоров'я того, хто фарбує.

Почнемо з того, що фільтри для фарбувальних камер розрізняють двох основних видів: стельові і підлогові. Окремою групою можна виділити попередні фільтри (фільтри повітряні панельні (ФПП), клас очищення - G2, G3, G4 - призначені для грубої очистки повітря).

Стельові фільтри. Виходячи з назви, зрозуміло, що ці фільтри кріпляться до стелі. Високий ступінь пилеємності - основна їх особливість за рахунок спеціального просочення засобом, який зв'язує пил. Виготовляються вони в рулонах, складаються з поліестеру, виготовленого методом термоскріплення (при температурі не менше 100°C). Ця технологія дозволяє виключити різного роду брак в структурі матеріалу. Стельові фільтри - це завершальний етап фільтрації, вони є перешкодою для попадання частинок навіть дуже маленьких фракцій пилу в фарбувальну зону.

Підлогові фільтри. ТД "СКБ Технофільтр" пропонує скловолокнисті матеріали Paint Stop, а також спеціально розроблені синтетичні матеріали, які економічні, безпечні, негорючі (відносяться до класу пожежної безпеки F1 / K1 за DIN 53438) та легко обробляються. Основна функція підлогового фільтра - утримування частинок аерозолю від попадання в повітря камери, захист від попадання туману, сажі в фарбувальну камеру.

Особливості установки фільтрів

Оскільки фільтри вимагають періодичної заміни, встановлювати їх варто з урахуванням цієї особливості. Найбільш економічно вигідно розташовувати фільтри по всій поверхні підлоги і стелі. А ось на сам повітропровід не варто встановлювати фільтр, оскільки він буде дуже швидко забруднюватися і вимагатиме занадто частої заміни фільтруючих елементів. Це по-перше, а по-друге, це може негативно відобразитися на технологічному процесі (станеться обмеження потоку вхідного і вихідного повітря, в результаті - підвищення тиску і збільшення швидкості всередині камери).

Де купити фільтри для фарбувальних камер?

Купити фільтри для фарбувальних камер за дуже вигідними цінами ви можете зараз, оформивши замовлення на сайті Торгового Дому "СКБ Технофільтр", вибравши потрібний вам фільтр з асортименту, представленого в каталозі товарів. Також виготовляємо фільтрувальні матеріали під замовлення з доставкою в будь-який населений пункт України. Надаємо кваліфіковані консультації щодо вибору фільтрів для фарбувальних камер і гарантуємо комфортні умови співпраці.