Облицювання фасадів натуральним камінням з давніх-давен було популярним в усіх куточках світу. Ну звичайно ж, адже окрім легкості обробки та укладки, такий матеріал завжди виглядає благородно, вишукано та вигідно виділяється на фоні інших фасадів. 

Купити облицювальний камінь недорого можна в компанії "Теребовлянський камінь". Наші основні напрямки роботи - обробка натурального каменю, розробка, виробництво та реалізація декоративних оздоблювальних матеріалів природного походження.

Пропонуємо купити пісочник, оскільки цей матеріал, порівняно з гранітними плитами та мармуром, значно доступніший за ціною, окрім цього, ви маєте можливість здійснити облицювання матеріалу повністю або частково.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з асортиментом продукції, а також переглянути фото вже готових робіт та вкотре переконатися, що для обробки фасаду можливо безліч варіантів, була б лише фантазія. Можна оформити не лише стіни, але й окремі частини будинку, наприклад, вікна, двері, цоколі, колони, сходи, димарі тощо. Давайте не будемо забувати і про найважливіші переваги натурального каменю: це довговічність, вологостійкість, морозостійкість та широченний асортимент кольорів і відтінків.

Облицювання фасаду, наприклад, піщаником не тільки радує око, але й в прямому значенні цього слова позитивно впливає на жителів будинку, адже такий матеріал не містить радіаційного фону. А лишень уявіть, як довго вам не доведеться здійснювати ремонтні роботи.

Не варто забувати, що облицювання фасадів, а також всі оздоблювальні роботи, пов'язані з використанням натуральних каменів, повинно виконуватися професійними майстрами, які мають великий досвід роботи з подібними матеріалами. Взагалі, використання натуральних каменів в оформленні екстер'єру та інтер'єру не випадково. Уже давно доведено, що здоров'я і самопочуття людини пов'язане з тим, що її оточує: гармонійне і красиве середовище проживання здатне зняти стрес, підняти настрій.

Наше завдання втілити в вашому замовленні все тепло, монументальність і пишність натурального каменю.