У натуральному камені є природні компоненти для озеленення. Сьогодні на ринку України надано широкий асортимент квітів ландшафтного каменю, таких як: чорний, червоний, коричневий, зелений, білий з багатьма відтінками. Найкраще використовувати ті кольори, які доповнюють і вписуються в загальну колірну схему фасаду будинку або двору. У першу чергу вам потрібно вирішити, як саме хочете використовувати природний камінь: в мощенні доріжок, в саду або облаштувати фонтан.
Правильний натуральний камінь для створення малих архітектурних форм натуралістичного стилю вибрати не так складно.

Для початку намалюйте схему вашого двору разом з клумбами, квітами, деревами, доріжками, скульптурами і т. д. Позначте на карті, де ви хочете використовувати натуральний камінь або обрисуйте області, які ви хотіли б захистити, наприклад, місця з алеями, місця для квітів.
Ви можете купити натуральний камінь і зробити гарний сад, розділивши його елементами ландшафтного дизайну, щоб все відповідало вашим побажанням. Обов'язково потрібно виміряти площу для розміщення натурального каменю. Вирішіть для себе, як ви хочете укладати камінь на доріжках: закласти стик в стик або зробити простір між кожним каменем.

Якщо натуральний камінь залагоджувати дуже близько один до одного, то тоді важче прибирати бур'яни, які можуть рости між крихітними тріщинами при неправильному укладанні. Необхідно пам'ятати, що, вибираючи фірму, у якій будете купувати камінь, потрібно звертати увагу на кращі ціни і колір, а також якість каменю.
Натуральний камінь купити сьогодні не проблема і компанія "Теребовлянський камінь" пропонує вам тільки якісний камінь від виробника. Якщо все ж бур'яни утворилися, прибрати їх можна за допомогою гербіцидів або застосувати при укладанні спеціальне волокно, яке не дозволить бур'янам рости.

Вирішіть, який ви хочете натуральний камінь купити: великий мармуровий валун або якщо ви хочете дикий камінь плитняк. Поради та попередження: використовуйте один і той же колір натурального каменю для підтримки єдиного стилю або можна купити камінь різних кольорів для еклектичного елементу дизайну ландшафту.

Телефонуйте нам зараз, щоб обговорити подальші умови співпраці.