Зима - сезон, коли існує дефіцит достатньої кількості вітамінів та інших корисних речовин. Адже в нашому кліматичному поясі в цю пору року немає можливості отримувати урожай фруктів і ягід. Тому, щоб взимку організм не страждав від авітамінозу, слід подбати про забезпечення належної кількості надходження вітамінів. Оптимальним варіантом є використання заморожених фруктів і ягід. Адже за допомогою заморозки вони зберігають свої корисні властивості. Особливо якщо була застосована технологія шокової заморозки. Одним з корисних і смачних видів літніх ягід є вишня. Взимку її в свіжому вигляді не знайдеш. Тому, заморожена вишня - оптимальний варіант відчути смак літа і забезпечити організм корисними елементами.

Чому варто вибрати заморожену вишню?

По-перше, заморожена вишня багата на різні вітаміни та мікроелементи. Варто виділити:
- вітамін С, який допомагає зміцнити імунітет, боротися з інфекціями і підтримувати серцево-судинну систему;
- фолієву кислоту, яка сприяє зміцненню судин, позитивно впливає на роботу шлунка і кишечника, а також підвищує імунітет. Особливо корисним цей елемент є для вагітних жінок, який сприяє хорошому протіканню процесу виношування дитини;
- вітамін Е, який є потужним інструментом від появи злоякісних пухлин, а також сприяє уповільненню старіння клітин.

Також існують різні мікроелементи в складі вишні (кальцій, калій, магній та інші) і різні органічні кислоти, які позитивно впливають на загальний стан організму.

Заморожена вишня також здатна знизити ризик появи тромбів і інфаркту.

Також корисною властивістю вишні є застосування соку в разі захворювань дихальної системи, так як вона здатна знизити жар і стимулювати відхаркування.

Загалом, корисних властивостей дуже багато. Тому, не варто собі відмовляти в цій ягоді навіть взимку. Тим більше сучасні технології пропонують якісну заморозку вишні, що дозволяє максимально зберегти її корисні властивості.

Та й використовувати її можна в різних цілях, зокрема робити пироги, ліпити вареники, варити компоти і сиропи.

Якщо вам потрібна заморожена вишня, купити її пропонуємо в компанії «Сільверстоун». Ми реалізуємо заморожені фрукти, ягоди, овочі і гриби. Заморожування і зберігання відбувається з дотриманням усіх необхідних норм. Продаємо як оптом, так і в роздріб. Не відмовте собі в задоволенні поласувати замороженою вишнею, відчувши смак літа в зимовий час.