Поличні стелажі - це вид металевих конструкцій, що допоможе вам вирішити багато завдань з оптимізації місця в складі і не тільки. Перш за все потрібно розуміти, що для великих навантажень варто використовувати металеві стелажі. Вони являють собою конструкцію з багатьох ярусів, яка призначена для зберігання найрізноманітніших предметів і матеріалів. Вони забезпечать вам збільшення робочої зони і зручний доступ до продукції, що зберігається. Такі металеві конструкції легко можна використовувати в складах, магазинах, супермаркетах, а також в архівах будь-яких розмірів.

Коли будете купувати поличні стелажі, то зверніть увагу на деякі деталі:

1. Якими розмірами володіє ваш вантаж.

2. Вага збереженого вантажу з урахуванням упаковки та складської тари.

3. Яку тару ви використовуєте: коробки, бочки, балони, тюки, піддони, палети, ящики.

4. Якщо вам потрібно зберігати продукти харчування, то обов'язково знати їх термін придатності.

5. Приміщення, де ви будете розміщувати металеві стелажі і його параметри.

6. Технологічні характеристики приміщення.

7. При якій температурі буде зберігатися продукція.

На вибір стелажа особливо впливатиме обсяг продукції, що ви хочете зберігати. Адже якщо у вас товар займає більше 3 метрів, то свій вибір потрібно зупинити на консольних стелажах. Також потрібно враховувати вагу товару, адже для великих навантажень використовують стелажні конструкції з більшою товщиною металу. Металоємність всієї конструкції найчастіше залежить від кількості і ваги, що вам потрібно зберігати.

Не варто забувати про температуру і вологість того середовища, де будуть розміщуватися стелажні конструкції. Адже ці фактори дуже важливі, так як вони визначають наскільки великим буде термін експлуатації металевого обладнання. Не варто зберігати продукцію на металевих стелажах в приміщеннях, де підвищена вологість. Вона може згубно вплинути на метал і викликати корозію.

Купити стелаж металевий можна в нашому інтернет-магазині. У нас найкращі ціни на металеві меблі і швидке виконання замовлень. А якщо ви зробите покупку на 20 000 грн і більше, то ми подаруємо вам безкоштовну доставку по Києву.

Для оформлення замовлення телефонуйте нам за вказаними контактними номерами телефону.