Дизельний генератор - агрегат, який застосовується для перетворення хімічної енергії палива, яке згорає в циліндрах дизеля в електричну енергію струму. Дизельний генератор складається з дизеля і електричного генератора. Він включає системи, які обслуговують як генератор, так і дизель.

Як діє дизельний генератор?

У циліндрах дизеля спалюється паливо. Під час згоряння хімічна енергія палива перетворюється на теплову енергію газів-продуктів згорання. Після цього теплова енергія газів перетворюється в механічну енергію обертового колінчастого вала дизеля, який з'єднаний з ротором генератора. Він перетворює механічну обертальну енергію ротора в електричну енергію струму, що виробляється.

Дизельні генератори використовуються для вироблення електричної енергії в автономних і напівавтономних умовах, незалежно від центральних систем електропостачання. Агрегати застосовуються в багатьох сферах, адже вони мають безліч переваг. Зокрема, це широкий діапазон потужностей, економічність, низький рівень шуму, компактність, безпека, ремонтопридатність. Крім того, сучасні дизельні генератори мають високі екологічні характеристики.

Серед переваг дизельних генераторів - автономність і портативність. Це кращий варіант в тому випадку, якщо немає можливості використовувати центральні електророзподільні мережі. Дизель-генератори широко використовуються для постійного енергопостачання у віддалених приміських зонах, на яхтах та іншому водному транспорті, а також для забезпечення тимчасового електроживлення електрообладнання на різних об'єктах. Також бензо-генератори і дизельні електростанції застосовуються в сільському господарстві - на тваринницьких підприємствах і птахофермах в якості допоміжних джерел електроенергії.

Як правильно вибрати дизельний генератор?

При виборі дизельного генератора слід звертати увагу на безліч факторів. Зокрема, це потужність. Вона повинна бути не нижче за сумарну максимальну потужність всього обладнання, яке працює одночасно. Найефективніші і економні дизельні електростанції працюють на режимах, близьких до номінальних.

Зверніть увагу на рід струму, який виробляється генератором. Портативні дизель-генератори зазвичай виробляють однофазний змінний струм з напругою 110 або 220 Вольт, частотою 50 або 60 Ампер.

Важливі фактори вибору - економність і ємність паливного бака. Перший фактор визначається годинною витратою палива дизель-генератора при номінальному навантаженні.

Де купити дизельні генератори?

Купити дизельні генератори ви можете на сайті компанії «Пак-Універсал». За більш ніж за 10-річний період роботи ми зарекомендували себе як надійний постачальник дизельних генераторів і бензинових електростанцій. Гарантуємо вигідні ціни і оперативну доставку в будь-яку точку України.