Кабель є одним з найбільш значущих елементів систем відеоспостереження. Тому варто купити кабель сигнальний, UTP або RG - спеціалізовані для подібних завдань. Провідник безпосередньо впливає на стійкість, а значить і якість нашого сигналу. Неправильно підібрані і змонтовані кабелі можуть зіпсувати сигнал, що йде від будь-яких просунутих відеокамер. Оптимальний провідник, в свою чергу, здатний передати інформацію навіть від недорогого відеообладнання з високою якістю картинки, хорошою різкістю і контрастом через відсутність перешкод.

У монтажі більшості сучасних систем відеоспостереження використовують 4 основні варіанти:

  •      •      кабель радіочастотний (RG), екранований;
  •      •      UTP (відомий як «вита пара»);
  •      •      кабель сигнальний або Alarm;
  •      •      останнім часом стають популярними комбіновані кабелі, які об'єднують коаксіальний і жилу заживлення.

До цього часу найбільш доступним, традиційним видом кабелю передачі відеоряду є коаксіальний кабель 75 Ом або RG-6 по західному маркуванні. Нерідко його називають телевізійним, так як його структура чудово підходить для поставленої мети - передачі відео на відстань, не застосовуючи підсилювачі або інші приймачі-передавачі.

Кабелі радіочастотні мають відмінне екранування центральної жилки, що забезпечує хороший захист сигналу від шумів і перешкод зовнішнього походження. У той же час, цей провідник не зовсім зручний в монтажі через чималу величину діаметра. Крім того, RG не слід згинати під прямим кутом і більшим. У крайньому випадку, радіочастотний кабель можна замінити більш тонким і гнучким, але в той же час він автоматично буде менш захищеним від перешкод.

Досить поширеним типом кабелю в системах відеоспостереження залишається UTP. Це кабель для передачі даних з 4-х попарно сплетених жил з поперечним перерізом 0,22 мм. Він ідеально передає сигнали на відстані до 2-х км, але вимагає наявності спеціальних приймачів, які будуть оптимізувати аналоговий сигнал відео для адекватної передачі. Це не оцифрування сигналу, а лише зміна його амплітуди.

У більшості випадків для монтажу системи відеоспостереження буде вельми цікавий сигнальний кабель. До складу провідника входять чотири екрановані жили 0,22 мм в діаметрі. Такий кабель застосовується в передачі відеосигналу з живленням в межах 50 м в місцях без джерел сильних перешкод.

 

 

Комбіновані кабелі поєднують одну або кілька провідників живлення і коаксіальний кабель rg. Ціна такого рішення більш оптимальна і дозволяє одночасно підключити мікрофон, підсвічування і т. п.

У каталозі нашого інтернет-магазину широкий вибір різних проводів, шнурів і кабелів різного призначення. Завжди висока якість виробництва РБ і заводська гарантія.

Замовте кращі провідники зараз - зателефонуйте нам або замовте онлайн.