При виборі сейфа найголовнішим показником завжди буде його надійність і міцність. Але от якщо вам потрібно купити вогнестійкий сейф, то тут потрібно знати деякі особливості і правила вибору.

Такі сейфи мають одну головну перевага перед звичайними - вони захистять вміст і від злому, і від пожежі. Це все завдяки матеріалу, з котрого виготовлений сейф. Адже він здатний витримувати дуже високий температурний режим - до 1000 градусів. А це може витримати не кожен матеріал. Але якщо зазирнути далі, то ми можемо побачити, що головне навіть не так матеріал, а шарувата структура вогнестійкого сейфа. У більшості випадків це азбестовий лист, тугоплавка високоміцна сталь і, звичайно ж, вогнетривкий бетон.

Секрети вибору вогнестійких сейфів

При виборі вогнестійкого сейфа потрібно добре розбиратися в його головних характеристиках. Але найголовнішим критерієм при виборі повинен бути час, за який сейф зможе витримати пожежу і зберегти ваш вміст. Залежно від того, наскільки сейф міцний і надійний цей час може бути від 60 хвилин і вище. Варто розуміти, що чим довше сейф зможе зберігати свою цілісність в разі пожежі, тим вищою буде його ціна на ринку. Тут вже буде грати роль наскільки важливий вам вміст, що буде зберігається в ньому.

Іншим параметром при виборі сейфа буде тип вмісту, який може надійно зберігатися в сейфі. Його є велика різноманітність і він спеціально для розпізнавання позначається буквами.
Буква Б - це цінні папери і інші паперові вироби.
Буква Д - особливо несприйнятливі до вогню речі, типу кінострічок, жорстких дисків і т. д., в загальному все те, що дуже швидко псуєтьсяя при сильному нагріванні.

Для більшої надійності добре буде вибрати сейф, який може вбудовуватися в стіну. Адже таким способом можна продовжити термін служби сейфа під час пожежі.

Якщо ви хочете купити сейф вогнетривкий, ціна якого була б вигідною, то вам варто зайти в наш інтернет-магазин. У нас великий вибір продукції різних розмірів і форм. Ви обов'язково знайдете сейф, що підійде саме вам. Крім того наша компанія дає гарантію на всю продукцію з асортименту - 12 місяців.

З усіх питань звертайтеся за вказаними на сайті контактними номерами. Працюємо по території всієї України.