Якщо ви вирішили встановити в будинку колектори для теплої підлоги, то найкращим і найбезпечнішим варіантом буде купити колекторний шкаф. З йогго допомогою ви легко зможете заховати необхідне обладнання, чим зробите ваше приміщення більш естетичним. Також така шафа захистить обладнання від будь-яких пошкоджень і розрегулювання.

Колекторна шафа - це деяка коробка, яка в більшості випадків виготовлена з оцинкованої сталі. На ринку надані шафи двох видів: внутрішні (вбудовані) і зовнішні (пристінні).

Внутрішні колекторні шафи

Їх встановлюють в ніші стіни або перегородки. Зовнішні стіни шафи фарбують білою емаллю, а в бічних стінках пробивають отвори для підведення магістральних труб до колекторної групи в зручному місці. Зазвичай для зручності в колекторних шафах є висувна рамка. З її допомогою легко врегулювати необхідну глибину шафи. Крім того такі шафи мають монтажні рейки, що допомагають зміцнювати обладнання. Здійснити монтаж шафи досить-таки легко, досить мати монтажну піну або елементарні шурупи.

Зовнішні колекторні шафи

Такі шафи встановлюються на підлогу, але обов'язковою умовою буде - примикання задньої стінки до поверхні стіни. На відміну від внутрішніх їх повністю фарбують білою порошковою емаллю. Але в їхніх бічних стінках також є отвори для підведення магістральних труб до колекторної групи. У зовнішніх колекторних шафах глибина залишається незмінна, і тому коли ви будете купувати шафу, то вам обов'язково потрібно врахувати необхідну глибину. Як і внутрішній, його також можна легко закріпити, в цьому вам допоможуть анкерні болти або шурупи.

Якщо вам потрібна допомога у виборі або хороша консультація, то переходьте в наш інтернет-магазин, де наші менеджери-консультанти допоможуть вам з питаннями. Крім того, у нас ви маєте можливість купити колекторні шафи, так як ми пропонуємо великий асортимент такої продукції.

Ми працюємо по всій Україні, а також надаємо гарантію на весь асортимент товару - 12 місяців. А якщо ви замовите товару на суму більше 20000 грн, то ми подаруємо вам безкоштовну доставку по Києву.