Якщо ви зважилися купити пробовідбірник, то перед вами завжди буде стояти питання ручний або автоматичний?

Кожен підприємець повинен знати, що всі процеси на заводі повинні бути добре злагоджені та автоматизовані. Адже як показує статистика і практика, найбільше часу йде на етап збору та обробки даних про структуру та якість сировини. Для простого вирішення цих завдань, вам обов'язково варто купити пробовідбірник для зерна.

Сам процес роботи пробовідбірника дуже простий. Устаткування запускається тільки тоді, коли на територію підприємства прибув транспорт з зерном. Щупами витягується необхідна кількість зерна проби, що забирається в камеру. Після цього зразки доставляються в лабораторію. Зараз для більш точного і якісного результату кількість щуп збільшили до 8 шт., а глибина взяття дозволяє дістати зерно із дна контейнера. Таке обладнання не потребує втручання людського фактора, адже керувати ним досить просто. Увесь процес координується за допомогою пульта. Це обладнання здатне відібрати 50-60 зразків за одну годину.

Але перед тим, як купити пробовідбірник, вам потрібно визначиться, яким методом вам буде краще користуватися: ручним або автоматичним? Адже якщо порівняти, то автоматичний має низку важливих переваг:

- має велику продуктивність і ефективність;

- велика глибина забору -  є можливість брати пробу із дна;

- простота в обслуговуванні і управлінні;

- можливість вбудувати в систему лабораторії;

- істотна економія часу;

- зручність монтажу обладнання.

Якщо ж ви керуєте невеликим підприємством, то вам вигідніше буде купити ручний пробовідбірник. Він має менші розміри, невелику вагу і природно ціна його буде набагато меншою автоматичних.

Якщо ви вирішили купити пробовідбірник, то вам варто заглянути в каталог нашого інтернет-магазину. Тут ви знайдете великий асортимент обладнання за цінами, що вас приємно здивують. Крім того наша компанія надає гарантію 12 місяців.