Встановлення кондиціонера - це необхідний захід в сучасному житті будь-якого підприємства, яке прагне створити комфортні умови для роботи. Пройшли вже ті часи, коли кондиціонер вважався розкішшю, і служив для задоволення примх найвимогливіших осіб. І зараз, коли ми прагнемо бути європейською державою, де людина є основною цінністю суспільства, потрібно відповідати цій тенденції. Тому, забезпечення оптимального температурного режиму - це не просто турбота про працівників, а ключ до підвищення ефективності їхньої роботи.

Купуючи кондиціонер, потрібно забезпечити правильний монтаж, щоб він зміг функціонувати тривалий час. Крім цього, важливим моментом є запуск і налагодження. Тому, варто довірити таку справу професіоналам.

Зустрічаються кондиціонери двох типів:

1) Моноблочні - характеризуються винесенням назовні частини приладу. Серед них можна зустріти мобільні, які не вбудовуються в отвори, і віконні. Перший тип встановлюється легше і ключовим моментом є можливість виведення назовні шланга.

Другий тип також монтується легко. Для цього варто підготувати кронштейни в обраному отворі. Використовуючи дриль, вони закріплюються за допомогою анкерних болтів.

2) Спліт-кондиціонери - являють собою з'єднання зовнішнього і внутрішнього блоків. Монтаж цього виду кондиціонерів є складною процедурою, хоча досвідчені фахівці здатні це зробити за один день. Вибравши місце в приміщенні для внутрішнього блоку, назовні встановлюється зовнішня частина.

Також варто знати, що системи з'єднані досить коротким фреоновим шнуром, а кондиціонер не повинен розміщуватися над ліжком або електричними приладами. Зовнішня частина має вагу близько 50 кг, що має на увазі надійне закріплення кронштейнів. Також варто подбати про захист блоку від опадів чи можливих шкідників. Для цього можна використовувати козирок або грати. Після закінчення монтажу зовнішнього і внутрішнього блоків, їх потрібно з'єднати фреоновими шлангами. Краще використовувати перфоратор, щоб виконати наскрізний отвір і уникнути тріщин на штукатурці. Далі монтується дренажна система для відводу конденсату в каналізацію. Трубка не повинна бути відкритою.

Встановивши кондиціонер, потрібно забезпечити надходження електрики для його роботи. Від щитка варто провести окремий провід, щоб виключити ризик перевантаження проводки, адже кондиціонер споживає багато електрики. Її можна і зовнішньо провести.

Проводячи перший запуск кондиціонера, необхідно витягти звідти повітря, яке там виявилося при монтажі, і наповнити його фреоном. Навіть невелика кількість повітря здатна зіпсувати пристрій і вивести його з ладу.

Якщо вам необхідно купити спліт-систему з установкою в Луцьку, пропонуємо звернутися в компанію «Вента-Бриз». Пропонуємо виключно якісне кліматичне обладнання. Монтажем займаються професійні фахівці, які зроблять свою роботу швидко і якісно.