Різна штемпельна продукція необхідна бізнесу і широко застосовується в документообігу. Зовсім не важливо, маленька фірма або велике підприємство - різні печатки та штампи дозволяють підтвердити справжність паперів і тому завжди залишаються затребуваними. Безумовно, замовляти печатки та штампи необхідно у надійних компаній, які надають послуги на високому рівні.

Печатки та штампи: головні види

Печатка являє собою спеціальну форму, на якій нанесено рельєфне або поглиблене зображення тексту. Як правило, це назва фізичної або юридичної особи. Відбиток печатки не підлягає виправленням і доповненням. Печатки використовуються для того, щоб надати документам юридичну силу. Але вони не є елементом іміджу компанії.

Штампи - це печатки різної форми. Вони можуть бути овальні, квадратні, прямокутні та інші. Штампи містять інформацію про компанії, реквізити, а також такі загальні фрази як «Схвалено», «Оплачено», «Копія вірна» та інші. Серед основних видів штампів - маркувальний, банківський, кутовий, реєстраційний, штамп обмеження доступу, реквізитний.

Самонабірні печатки та штампи

Самонабірні печатки та штампи - це окрема категорія штемпельної продукції. З їх допомогою можна попередньо формувати потрібні тексти, а потім проставляти їх відбитки на папері та інших матеріалах. Самонабірні печатки та штампи значно спрощують і прискорюють роботу в процесі написання одного і того ж тексту. Їх застосовують для нанесення підписів на конверти, цінники, буклети та інші рекламні матеріали. На штамп можна нанести від 2 до 8 рядків тексту на різних мовах. Ви самі зможете оперативно вносити зміни в зміст штампа.

Де замовити виготовлення печаток і штампів?

Виготовлення печаток і штампів багато років є однією з головних спеціалізацій поліграфії на Подолі "Веселка друку". Саме тут ви можете замовити різні види штампів, в тому числі самонабірні. Замовлення виконуються в найкоротші терміни. Ми надаємо можливість замовити друк або штамп в єдиному екземплярі або кілька одиниць.

Замовивши виготовлення печаток і штампів у нас, ви обов'язково залишитеся задоволені високим рівнем сервісу і доступною ціною. У нас є безліч цікавих, вигідних пропозицій для наших клієнтів.

Замовляйте печатки та штампи у нас і отримуйте європейську якість за українською ціною!