Монтаж спліт-системи є досить складним і об'ємним процесом, який вимагає граничної уваги і професійного підходу. Такі роботи повинні проводити компетентні організації, які мають великий досвід в проведенні монтажу спліт-систем. Адже якісний монтаж зумовлює надійну роботу системи. Щоб мати загальне уявлення про процес установки, пропонуємо вашій увазі деякі факти, які варто знати, якщо ви захочете замовити спліт-систему в свій офіс.

По-перше, як вже було сказано, монтажні роботи повинні проводитися професійною організацією, яка має ліцензію на проведення цього виду робіт. Для цього фахівці використовують відповідну спецтехніку, а після закінчення всіх робіт, не повинно залишатися сміття, пил або якісь коробки.

По-друге, треба визначитися з вибором спліт-системи. Ключовими факторами тут є кількість внутрішніх блоків, а також їх потужність. Якщо мова йде про одне приміщення, то буде використаний один блок. Якщо ж, наприклад, треба в офісі встановити кондиціонери в декількох кабінетах, тоді використовується мульти спліт-система, яка здатна забезпечити установку до 6 внутрішніх блоків в окремих приміщеннях.

Щодо потужності рекомендується звернутися до фахівців. Тут треба враховувати деякі фактори, зокрема:
- об'єм приміщення, де буде встановлений внутрішній блок;
- віконні розміри, а також на яку сторону світу виходить вікно;
- наявність або відсутність жалюзі на вікнах;
- кількість тепловиділяючої техніки (комп'ютери, телевізори та ін.), яка постійно працює;
- кількість опалювальних батарей;
- число людей, які постійно знаходяться в приміщенні;
- наявність примусової вентиляції.

Також варто знати, що існують деякі види кондиціонерів залежно від місця установки. Розрізняють настінні і підлогово-стельові. Виходячи з назв, вони можуть кріпитися на стіну або на підлогу / стелю. Стінові найпоширеніші в квартирах, оскільки потужність у них менша і їх достатньо для охолодження або опалення невеликих приміщень. Підлогово-стельові мають вищу потужність і відмінно підійдуть для великих площ. Конструкція цього виду кондиціонерів дозволяє створити сильний спрямований потік повітря уздовж стелі або стіни, що дозволяє забезпечити рівномірне охолодження / опалення всього приміщення. Також фахівці радять встановити підлогово-стельовий внутрішній блок в разі значного перевищення довжини приміщення над шириною.

І найголовніше: краще замовити монтаж спліт-системи під час проведення ремонтних робіт, адже треба буде свердлити стіни для прокладання проводки і установки кронштейнів кріплення кондиціонера. Хоча можливо прокласти всю систему, сховавши її в зовнішньому коробі, але тоді естетичність приміщення буде втрачена.

Якщо вам потрібна установка кондиціонера (Луцьк), пропонуємо звернутися в компанію «Вента-Бриз». Здійснюємо продаж спліт-системи і якісну установку. Досвідчені фахівці зроблять свою роботу за короткий термін. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.