Установка і монтаж кондиціонерів є дуже важливою процедурою, оскільки від правильної установки залежить надійна робота системи. В інструкціях до спліт-системи детально описується, як треба правильно встановити кондиціонер, але все ж рекомендовано звертатися до компетентних організацій. У них великий досвід в проведенні такого виду робіт, тому ймовірність допущення помилки в процесі установки практично виключається. Але щоб мати приблизне уявлення, коротко опишемо про послідовність монтажу спліт-системи.

Перший етап включає в себе прокладання електропроводки. Особливо важливо, щоб це була окрема проводка для кондиціонера, оскільки він є потужним агрегатом. Треба уникнути перевантаження старої проводки, яке може привести до займання. Особливо великий відсоток ризику в будинках, побудованих в радянський період. Тому треба провести нову окрему проводку і вмонтувати на щитку окремий автомат.

Другий етап - установка зовнішнього блоку. Для цього свердляться отвори для кронштейнів в стіні. Розміщуючи його на відкритому балконі, достатньо просто закріпити болтами, а обдув вітру забезпечить нормальне функціонування. У заскленому балконі можливий швидкий вихід з ладу зовнішнього блоку через брак повітря. Якщо ж планується установка на зовнішню стіну, треба використовувати дуже міцні кронштейни. Крім того, якщо це відбувається на верхніх поверхах, використовується машина з драбиною. У разі монтажних робіт на висотках доведеться замовляти послуги альпіністів. Рекомендовано захистити блок козирком від впливу опадів.

Третій етап - впровадження внутрішнього блоку. Відбувається закріплення кронштейнів на стіну або стелю, залежно від місця, де буде встановлений кондиціонер. Після перевірки надійності їхнього кріплення можна монтувати внутрішній блок. Не можна монтувати його над батареями, в приміщеннях, де використовуються прилади з високою частотою, а також над спальними місцями.

Четвертий етап - прокладання шляхів, які з'єднають обидва блоки. Якщо ви хочете заховати їх під стіною, буде потрібно проштробити стіну. Інший варіант - прокласти зовні. Для цього використовується зовнішній короб, в якому ховають дроти. Під дренажну трубку зазвичай робиться своя магістраль. Після цього за допомогою спеціального обладнання відбувається процедура вакуумаціі комунікацій для вилучення зайвого повітря і вологи.

П'ятий етап - тестування системи. Існує спеціальний режим. Перевіряється, чи немає вібрацій і чи працюють всі режими.

Якщо вам потрібна установка кондиціонера в квартирі або офісі (Луцьк), пропонуємо звернутися в компанію «Вента-Бриз». Реалізуємо якісні спліт-системи і проводимо професійну установку. Гарантуємо компетентність і оперативність монтажу. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.