Історія військової форми України (1991-2014 рр.) починалася з форми, яку в народі відразу ж охрестили "дубок". У 2014 році, з початком бойових дій на сході України, з'явився "піксель" (піксельний, тобто цифровий камуфляж). Але багато хто, напевно, знає, що ця тканина не була вогнетривкою, а скоріше навіть легкозаймистою. У кожний наступний зразок форми вносилися зміни і до складу тканини. У нову зиму - в новій формі! Під таким девізом увійшла оновлена форма в кінці 2016 року для українських військових. Перш за все вона була призначена для бійців зони АТО (1-а лінія оборони). Зараз в зимовий комплект військового "однострою" входить 5 шарів одягу: футболка і термобілизна, флісові кофти, куртка, штани, бушлат, а також берци.

Компанія "Торнадо" бере активну участь в пошитті якісної військової форми. На підприємстві можна купити військову форму оптом або замовити такі позиції:
- літня і зимова уніформа;
- чохли під бронежилети, головні убори ВСУ;
- спецвзуття та додаткове спорядження;
- шеврони і знаки відмінності;
- сумки, підсумки, аптечки, ремені і розвантажувальні системи;
- натільна білизна і трикотаж.

У перспективі, за словами представників Міноборони, - забезпечити новою формою всіх військових. Так чому ж її називають найкращою формою за всю історію української армії?

1. Структура тканини не пропускає вологу, бруд, холод (прогумована).
2. Тканину розробляють на українських підприємствах.
3. Форма тепла (на флісовому утеплювачі) і комфортна - гідний зразок військової форми. При повному обмундируванні бійцеві в цій формі буде тепло і при температурі - 30 градусів. Єдиним недоліком поки є той факт, що вона не витримує випробування вогнем (такий факт спостерігається також і в інших арміях світу).

Купити армійську форму в компанії "Торнадо" (Київ) - це гарантовано отримати якісно зшиту форму. Покажемо на прикладі костюму "Кіборг-3" з посиленої тканини RIP-STOP в забарвленні ATAKS AU. Склад тканини - 35% бавовни і 65% ПЕ. На передній частині куртки знаходяться накладні кишені, які відкриваються від центральної планки з текстильною застібкою і 2 врізні нагрудні кишені на блискавці, що виконують також функцію повітряного клапана. На рукавах куртки розташовані об'ємні кишені на блискавці з нашитими липучками для нарукавних шевронів. На центральній планці розташована шльовка під погон (раніше погони були на плечах, а в новій статутній формі - на грудях).

На штанах також знаходиться безліч врізних і об'ємних накладних кишень, які допомагають розмістити всі необхідні предмети і речі першої необхідності військового. Є також наколінники і налокітники з тканини CORDURA з демпферною вставкою зі спіненого поліуретану.

У цій формі продумано абсолютно все, щоб задовольнити потреби бійців збройних сил України.