Пластмасові ємності не пішли в минуле. Часто ліки, батарейки, ампульну продукцію, скляні флакони, товари побутової хімії, біопрепарати, канцтовари, клей в тюбіках і пляшечках, приладдя для гоління, автозапчастини, господарське приладдя, іграшки, лампочки, електронні комплектуючі, парфюмерно-косметичні набори та багато іншого продаються в блістерних упаковках.

Виробники тієї чи іншої продукції часто замовляють виготовлення блістерної упаковки у сторонньої організації, але, як показав багаторічний досвід, набагато ефективніше мати на підприємстві власний фасувально-пакувальний комплекс. Компанія "Термопак Інжиніринг" займається розробкою автоматичного термоформувального обладнання, а також автоматичної роторної фасувально-пакувальної лінії (СТА-150УП). Це досить універсальний і малогабаритний комплекс, завдяки якому ви абсолютно стаєте незалежні від постачальника упаковки.

Після затвердження дизайну упаковки фахівці відділу проектування розробляють засоби його втілення. Цей автоматизований верстат створює трафарет для формування листа ПВХ. Він встановлюється на термоформувальну машину. Лист ПВХ потрапляє в неї, нагрівається, стаючи м'яким і пластичним. Потім на нього накладається трафарет, який друкує відбиток потрібної форми. За мить, завдяки потоку повітря, форма стає опуклою. Потім за технологією лист необхідно затиснути крижаним пресом, який фіксує його нову форму.

Далі відбувається безпосередньо процес упаковки, коли зі спеціального лотка певний продукт подається до пакувальної машини. Верхній шар упаковки перевернутий і продукція потрапляє в поглиблення, кожна - в свою лунку. Потім ця частина упаковки поміщається в пакувальний верстат, де закривається фольгою або картонною підкладкою. На них попередньо наноситься інформація про продукцію.

Якщо говорити про фольгу, то нанесення робиться за допомогою гумового полотна, яке прикріплене до циліндра. Він обертається, а лазер видаляє зайві елементи до того моменту, поки не залишається лише текст, що виступає, як це буває на печатках. Полотно переноситься на друкарський верстат, де змочується чорнилом і накладається на фольгу. До моменту подачі на пакувальний верстат чорнила висихають, і дві частини упаковки з'єднуються.

Наступний етап - на упаковку діє тиск і температура. Клей на підкладці активізується і міцно з'єднує половини. Після цього упаковка охолоджується крижаними пластинами, щоб клей надійно застиг.

Підсумуємо, чому ж вигідно купити фасувально-пакувальне обладнання в "Термопак Інжиніринг"?

Перш за все, завдяки низькій вартості упаковки, можливості всіма операціями управляти одним оператором (не потрібна висока кваліфікація персоналу), економії виробничих площ, швидкого налаштування / переналагодження з виробу на виріб, а також мінімальному енергоспоживанню. Компанія надає рік гарантії на все виготовлене обладнання, надає можливість поетапної системи оплати. Наші автомати формують ваш прибуток!