Пошук альтернативних видів палива дуже актуальний у наш час. Запаси нафти в світі обмежені, та й питання екології турбує все більшу кількість людей. Інноваційні розробки компанії «Оболонь Оіл» дозволили представити світу революційне паливо нового покоління - полідизель.

Що собою представляє полідизель?

Полідизель - це 100% замінник традиційного дизельного палива. Отримане паливо з полімерних відходів може використовуватися як на середньооборотних, так і на високооборотних дизельних двигунах.

Полідизель був створений компанією "Оболонь Оіл" (Україна) і запатентований в 2009 році. Він повністю замінює традиційне паливо. Полідизель - єдине в світі паливо, яке виготовляється з полімерних відходів. Альтернативне паливо - це безсумнівна економія, яка привертає кожного власника авто. Крім того, застосування полідизеля сприятливо позначається на роботі двигуна, дозволяючи відчутно продовжити термін його служби.

Параметри палива відповідають стандарту Євро 6, оскільки полідизель не містить сірки та інших шкідливих хімічних домішок. Величезною перевагою перед біодизелем є те, що полідизель має більш високі хіміко-технічні показники.

Компанія «Оболонь» багато років працює над вирішенням проблеми утилізації відходів. Із 2002 року підприємство здійснює переробку ПЕТ пляшок на власних потужностях, запровадивши установки з переробки пластикової тари на сировину. Крім того, компанією запущена сучасна німецька лінія з випуску бандажної стрічки на основі переробленої ПЕТ пляшки. Розробка полідизеля стала ще одним кроком на шляху до поліпшення екологічної ситуації в країні і світі. На стадії патентування зараз знаходяться інші розробки компанії - полібензин, полімазут і полігаз.

Розробки компанії «Оболонь Оіл» стали гідним внеском в економічний розвиток нашої країни. Адже пошук альтернативних джерел енергії стоїть на порядку денному вже довгий час.

За словами фахівців компанії, переробка полімерних відходів може скоротити на 25% викиди відходів промислових і комунальних підприємств, що сприятиме підвищенню рівня екології на території всієї України.