где главным текстильным акцентом служат шторы в цветочек.">Поговоримо сьогодні про оформлення кухні у французькому стилі, де головним текстильним акцентом служать штори в квіточку. Оскільки це одне з приміщень, де зазвичай проводиться багато часу усіма домочадцями, тому важливо, щоб вона була затишною, красивою, домашньою.

Кілька професійних порад від дизайнерів студії Nochka про те, як же зробити так, щоб стіни і текстиль гармонійно поєднувалися.

Стіни. Для французького стилю характерні ніжні, теплі фонові тони і одночасно дуже яскраві акценти. Стіни допускаються навіть насиченого сірого відтінку з дуже легкою текстурою, якщо це не вся кухня, а, наприклад, дві стіни (біля вікна і та, що примикає до неї під кутом в 90 градусів). Інші стіни важливо оформити світлими, ніжно-рожевими шпалерами (допустимі невеликі, ледве помітні рослинні мотиви). Це виглядає дуже ніжно і стильно.

Стіл. Щоб кухня не виглядала понуро і нудно, необхідно розбавити інтер'єр квітами. В інтернет-магазині Nochka представлений великий вибір портьєрних тканин у французькому стилі з досить високим відсотком натуральної нитки в складі (не менше 65%). Основа у них світла. Ця тканина в стилі прованс  використовується в якості скатертини (одну або в дуеті з однотонною, додавши ще й текстильні серветки).

Вікно. В якості тюлю можна взяти тканину кипенно-білого відтінку, яка також має в складі натуральні нитки (льон, бавовна). Декором до нього може виступати красивий димчасто-рожевий прозорий тюль. Його можна повісити замість портьєри з одного боку, красиво підібравши його одним з магнітів сірого кольору, який буде поєднуватися з кольором шпалер. Тут можна поекспериментувати і підколоти декоративний тюль не на звичному місці (60-70 см від підлоги), а вище, щоб він відчувався саме як декор.

Пам'ятаємо, що якщо на столі лежить скатертина з великими квітами, то на вікно краще вибрати штори в дрібну квіточку. Це буде красиво поєднуватися і не буде занадто нав'язливо і однаково. Таку портьєру добре повісити з іншого боку тюлю і підколоти на класичній висоті знизу. Цей варіант підійде, швидше за все, для вікна, де немає необхідності закривати його шторою, де вона виконує лише роль декоративного акценту.

Тюлю набираємо в 1,5-2 рази більше довжини карнизу. А декору на невелике кухонне вікно досить по 1,4-1,5 м з кожного боку. Якщо ж є необхідність закривати вікно портьєрою, то тканини є сенс взяти більше (дизайнери студії Nochka з задоволення розрахують вам необхідний метраж тканини з урахуванням всіх її особливостей і розміру вашого вікна).

Карниз під таке вікно можна вибрати будь-який: стельову шину або будь-який круглий. Але серед круглих карнизів все ж рекомендується зупинити свій вибір на металевому з красивими крученими наконечниками.

Оформити кухню у французькому стилі не складе особливих труднощів, варто докласти лише трохи фантазії, використовувати тільки якісні тканини, які не тільки виглядають вишукано, свіжо і дорого, але і при належному догляді будуть радувати вас не один рік. А в ательє студії Nochka ви завжди можете замовити пошиття штори і тюлі будь-якої складності, щоб вони наповнювали ваш будинок красою, комфортом і затишком!