Як відомо, використання шинопровода - це найбільш сучасне рішення в сфері розподілу електроенергії. Особливість шинопровода, який поставляє компанія "Метал Еліта" в будь-якому обсязі по всій території України, - це те, що його корпус повністю виготовлений з високоякісного матеріалу: електротехнічної марки алюмінію.

Провідники всередині шинопровода розташовані щільним пакетом, що забезпечує рівномірне і ефективне охолодження. Ізоляція виконана з матеріалів, які забезпечують високі експлуатаційні якості: стійкість до перегріву і займання. Шина алюмінієва електротехнічна являє собою пластину прямокутного перетину різної довжини.

Провідники шинопровода виготовляються з алюмінію і міді на струмі до 7500 А. Розрахунок вартості шинопровода проводиться досвідченими фахівцями наших кращих компаній-партнерів, з якими нас пов'язує багаторічний досвід співпраці (протягом вже 20 років). Після попереднього узгодження проекту робимо порізку шини мідної та алюмінієвої електротехнічної (є всі розміри) з доставкою в будь-яку точку України. Надаємо технічну підтримку нашим клієнтам.

Серйозна увага деталям приділяється на всіх етапах виробництва шини електротехнічної. Кожен продукт виготовлений за найвищими стандартами якості та безпеки.

Шина алюмінієва, а також шина мідна електротехнічна (смуга з кольорового металу певного перерізу) використовується для освітлення і розподілу електроенергії, при будівництві багатьох сучасних споруд, а також для створення декоративних виробів при оформленні екстер'єру або інтер'єру. Шини алюмінієві застосовуються і у виробництві різних деталей в машинобудуванні.

Кожен елемент шинопровода в обов'язковому порядку перевіряється на випробувальному стенді, в лабораторії заводу-виробника. І вже на підставі випробувань видається сертифікат якості продукції. Також регулярно проводяться випробування продукції в незалежних електротехнічних лабораторіях. Шини електротехнічні, які ми поставляємо нашим клієнтам, підтвердили свою якість по системі обов'язкової сертифікації (відповідають стандартам якості відповідно до національних і нормативних вимог).

Ми зацікавлені в побудові довгострокових відносин, тим більше це нескладно зробити з шинами електротехнічними, які мають високий рівень технічних інновацій.