Фітнес-клуби України дуже відрізняються цінами, кількістю і видами послуг, що надаються. Тому логічним буде запитати, де кращий фітнес в Житомирі?

Фітнес-центр «Релакс» створений для того, щоб допомогти підтримувати фігуру багатьом жителям міста Житомира. Тут є ультрасучасне обладнання. Нові гирі допоможуть зробити руки сильними і красивими, а прекрасно відцентровані штанги прокачають м'язи грудної клітки. Також можна використовувати різні види тренажерів для рук і для ніг. Є можливість займатися і на бігових доріжках, і велотренажерах. Для занять гімнастикою закуплені зручні, м'які і теплі каремати. Нове оснащення є міцним і надійно закріпленим на своїх місцях. Тренажери завжди справні і готові до роботи. Займаючись на них, калорії спалюються найбільш оптимальним і корисним способом. Тренування поступово будуть наближати тіло до атлетичного ідеалу, проте це вимагає терпіння і наполегливості, як і будь-яка важлива справа.

У цьому місці все розроблено таким чином, щоб людина отримувала максимальне задоволення і користь від тренувань і їй хотілося сюди приходити, адже спорт дає відчутну користь тільки при регулярних безперервних заняттях. Кольорова гама приміщення виконана в приємних для очей тонах. Продумана система світильників забезпечує правильне освітлення у всіх куточках. Постери на стінах підбадьорюють і заохочують до роботи над собою. Робочий персонал ретельно стежить за чистотою залів. Контролюють і дають рекомендації гідні довіри тренери з багаторічним досвідом роботи. Вони виховали вже не одне покоління струнких атлетів.

Ті, хто втомився після занять, може попити натурального, смачного і поживного соку в фреш-барі і отримати з нього необхідні організму вітаміни для відновлення сил, поліпшення обміну речовин і зміцнення імунітету. Сік вижимають тут же з добірних свіжих фруктів і ягід.

Як і повинно бути всюди, для очищення тіла від поту після навантаження, сконструйовані душові кабіни, а ось від інших спортивних центрів «Релакс» відрізняється тим, що це - фітнес з басейном. Дійсно, приємно буде після виснажливих тренувань занурити розігріте тіло в освіжаючу воду і трохи поплавати. Температура води підтримується в оптимальному діапазоні. Вода не є надто хлорованою, але чистою і придатною для купання. У комплексі з басейном можна отримати і сеанс гідромасажу. Крім басейну, спортсмени можуть також відвідати баню.

У нас можна сходити на фітнес недорого і з високою ефективністю. Бажаємо здоров'я, сил і енергії!