Практично усі сучасні електронні системи охорони мають свої плюси та мінуси. Думаю, що ніхто не буде сперечатися про те, що головний їхній недолік, вони не дають відразу ефект та не ловлять зловмисників. Як правило такі системи шукають злодія, який вже проник на територію, або ще гірше – виконав свою справу до кінця. Ця ж ситуація стосується і систем відеонагляду, адже за допомогою відео можна лише підтвердити факт злочину після того як він відбувся.

Досвідчений зловмисник наперед розраховує так зване «вікно» - час від моменту проникнення на територію до початку роботи сигналізації. Саме вищезгаданий інтервал і є ключовим чинником, який визначає ефективність системи безпеки і відеонагляду, а точніше системи охорони.
Для того щоб здійснити ефективний монтаж систем охорони, необхідно знати, що для здійснення злочину, порушник завжди контактує з периметром. До прикладу, якщо це стіна, дах, то їх необхідно розбити, огорожу – перелізти, металеві штахети перерізати, відкриту територію – перетнути. Тобто, усі вищезазначені дії спонукають порушника тим чи іншим способом взаємодіяти з територією. Саме ця взаємодія і створює вигідні умови для встановлення охоронного відеонагляду.

Бувають, звичайно, ситуації, коли можна уникнути фізичного контактну, в такому разі варто використовувати «об'ємні» датчики вторгнення, які зазвичай відіграють роль вторинної лінії захисту.
Якщо ви вирішили купити систему охорони, варто знати деякий набір параметрів, які притаманні усьому обладнанню.

Можливість завчасного знаходження порушника, навіть до його появи на об'єкті, головне – точно визначити контури периметра, відсутність «мертвих зон», прихована установка датчиків системи. Важлива також і незалежність системи від погодних умов та пір року. Стійкість та незалежність від зовнішніх чинників (шум транспорту, птахи, комахи, електромагнітні перепони). 
Сьогодні, ринок електронних систем охорони, в принципі як і будь-якої іншої продукції, досить переповнений. Тим не менш вибрати не так вже й просто, варто звертати увагу на тип огорожі, специфіку місцевості, наявність різноманітних чинників впливу (рослинності, бруду, зовнішніх шумів, ліній електропередач тощо).

Далеко не останню роль відіграє і компанія, яка здійснює продаж систем безпеки.
Пропонуємо замовити монтаж систем відеонагляду в компанії «ТРАВЕК-ПЛЮС». Знаходимося в Києві, напряму співпрацюємо з відомими світовими виробниками, а тому пропонуємо купити домофони, електромагнітні замки та інше обладнання у нас.

Більше про доставку, вартість та умови співпраці читайте на сайті або запитуйте в менеджера-консультанта.