Двигун - найважливіша деталь автомобіля. Це видно з того, що потужністю мотора визначається і потужність самої машини. Отже, важливим питанням для автовласників є те, де купити двигуни з Німеччини.

Хоча Дойц двигун є якісним німецьким мотором, проте потрібно з часом думати, де провести плановий ремонт. Адже техніка не може служити вічно. Тому, після закінчення певного часу, потрібно проводити капітальний і поточний ремонт двигуна Deutz.

Цей комплекс робіт являє собою заміну запчастин. Що ж змінюється найчастіше?
1) Поршнева група - це сукупність деталей, призначених для перекачування палива. Вона складається з поршня, поршневого пальця (циліндра), поршневих і стопорних кілець. Ці всі компоненти можна купувати і окремо. Відокремлений циліндр називають гільзою. Бувають «мокрі» і «сухі» гільзи. «Мокрі» називаються так, тому що для роботи вони омиваються рідиною, яка їх охолоджує.
2) Водна помпа - насос, який качає воду для запобігання перегріву і розплавлення двигуна.
3) Маховик або махове колесо - деталь, яка встановлюється для рівномірного обертання ведучих коліс. Дойц використовують переважно суцільні маховики. Для тюнінгу машини можна вибрати полегшений маховик, який може збільшувати потужність двигуна на 5%.
4) Зчеплення - механізм для зв'язку з коробкою передач. Він потрібен для того, щоб автомобіль плавно і комфортно для людини рушав з місця. Окремо для нього можуть купуватися диски.
5) Стартер - пристрій, що призводить двигун у рух, надаючи йому необхідну частоту оборотів. Він буває електричний, пневматичний, гідравлічний та інші. За принципом роботи розрізняють стартери прямої дії, інерційні і комбіновані.
6) Турбокомпресор - деталь, яка застосовується для роботи з вихлопними газами. Вона забезпечує випуск газів під певним тиском.
7) Сальники - невеликі азбестові або гумові кільця для ущільнення і герметизації механізмів.
8) Шатун - незамінна деталь всіх поршневих механізмів для зміни типів рухів.
9) Паливні насоси для переміщення палива з бака в двигун.
10) Насоси для подачі охолоджуючої рідини.
11) Паливні фільтри для насосів. Ці пристрої необхідно мати для забезпечення довгої служби паливних насосів. Вони захищають канали насосів від корозії. Взимку величезною їхньою перевагою є можливість підігріву бензину для безперебійної роботи двигуна в найлютіші морози. Клапани фільтра мають надійну конструкцію для подачі палива під постійним конкретним тиском і в певному обсязі.

Купити запчастини на двигун Дойц можна в компанії «ХТЗ-Дойц». У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент необхідних деталей. Крім того, у нас ви можете провести капітальний ремонт двигунів Deutz. Наші фахівці мають все необхідне для цього: сучасне обладнання, необхідну кваліфікацію і досвід, а також оперативність у роботі.