Загубили ключі від машини? Не виходить відкрити сейф? Несправні замки в квартирі знову забирають у вас дорогоцінний час і нерви? Ми з легкістю вирішимо всі ці проблеми! Наша служба відкривання замків впорається із завданням найвищої складності і допоможе вам відкрити будь-які двері.

Виникнення таких форс-мажорних обставин, на жаль, не рідкість нині. Причиною цього може бути втрата ключів, неуважність власника машини або навіть втручання маленької дитини, яка, не розуміючи цього, може закрити двері машини. І, як часто буває, виникає така ситуація в найбільш невідповідний момент, коли треба кудись поспішати або ще краще - в пізню годину. Для допомоги в таких випадках і існують служби з відкривання дверей. Тому, не варто нервувати і ставити під сумнів своє потрапляння до власної квартири або машини. Достатньо всього лише викликати професіонала, який зможе вам допомогти.

Аварійне відкривання дверей - досить важке завдання для людини без подібного досвіду, але наші майстри є фахівцями високого рівня, які відмінно знають свою справу. Наша компанія працює вже більше десяти років і надає широкий спектр послуг. Ми пропонуємо ремонт і аварійне відкривання замків будь-якого виду (сейфи, автомобілі, броньовані двері), виготовлення ключів, продаж, доставку і установку сейфа, розблокування автосигналізації та консультацію щодо рівня безпеки різних замків. Крім цього, нам під силу навіть аварійне відкривання дверей літака.

Не намагайтеся впоратися з неполадками замка самостійно, так як втручання непрофесіонала може тільки погіршити ситуацію і ще більше зашкодити вашим дверям. Неякісний ремонт замка може привести до необхідності повної заміни дверей, що обійдеться набагато дорожче, ніж своєчасне втручання фахівців. Ми ж, у свою чергу, гарантуємо акуратну роботу майстра, після якої на дверній поверхні не залишиться ніяких пошкоджень.

Ми працюємо цілодобово і обіцяємо прибуття майстра (по Києву) вже через півгодини після виклику. Також можливий виїзд в інші міста України. Саме екстрене відкривання замків проводиться в максимально короткі терміни і, що немало важливо, цілком законно, адже ми маємо всі документи та дозволи на надання послуг такого характеру.

Якщо у вас виникли проблеми з дверима квартири або автомобіля, відкриттям сейфа або автосигналізацією, звертайтеся в нашу службу аварійного відкривання замків у Києві! Ми допоможемо вам і дамо рекомендації, які допоможуть уникнути подібних поломок у подальшому.