Вибір фурнітури для пошиття одягу важливіший, ніж вибір самої тканини. Нехай спочатку такі деталі як гудзики або пряжки здаються невагомими, насправді це вони створюють стиль виробу. Саме тому перед тим, як купити швейну фурнітуру оптом, необхідно дізнатися всі нюанси її вибору. Тільки так в майбутньому ви зможете бути впевнені в успіху вашого швейного бізнесу.

Швейна фурнітура визначає, наскільки практичним, функціональним і естетичним буде виріб. Крім того, вона гарантує довговічну експлуатацію одягу або взуття.

Як вибрати кращу швейну фурнітуру?

Перед тим, як купити швейну фурнітуру, вам необхідно чітко зрозуміти, який саме тип вам потрібен, адже за помилки доведеться платити. Вам потрібно знати, які цілі має той чи інший тип фурнітури.

Швейна фурнітура може бути декоративною і функціональною. Але деякі елементи поєднують обидві функції. До функціональних виробів відносять гудзики, нитки, гачки, застібки, блискавки, гумки, клейові матеріали. Декоративна фурнітура - це мережива, стрази, паєтки, бісер, пряжки, в загальному, все те, що покращує зовнішній вигляд виробів, але не впливає на їхню функціональність.

Стильна швейна фурнітура дозволяє створити неповторний унікальний стиль. Різні термонаклейки, декоративна тасьма, пришивні прикраси, мережива дозволяють легко досягти цієї мети.

Величезний асортимент швейної фурнітури, представленої в нашому інтернет-магазині, допоможе вам створювати унікальні речі. В асортименті термонаклейки на тканину, пришивні прикраси, краби для одягу, стрази клейові, камені пришивні. Також в наявності тасьма декоративна оптом, стрічки декоративні і багато іншого. Для пошиття одягу в романтичному стилі підійдуть мережива, обробна тасьма, стрази. Для класичного одягу можна підібрати більш лаконічні і строгі елементи.

У нас ви знайдете все, що потрібно для шиття. Відвідавши наш інтернет-магазин швейної фурнітури, ви зрозумієте, що зробити правильний вибір гудзиків або тканинних прикрас - не проблема. А якщо у вас все ж виникнуть труднощі, наші фахівці обов'язково прийдуть вам на допомогу.

Швейна фурнітура оптом від "ПП Борисенко" - це саме те, що потрібно вашому бізнесу. Зробіть замовлення і переконайтеся самі!