Взуття з нубука користується величезною популярністю. Це цілком зрозуміло, адже воно недороге, відмінно виглядає і добре носиться. Але, безумовно, як і будь-яке інше взуття, йому необхідний спеціальний догляд. Про те, як зберегти зовнішній вигляд нубуку надовго, ми і поговоримо.

Для початку поговоримо про те, що представляє собою такий матеріал як нубук.

Натуральний нубук - це шкіра з дрібноворсистою поверхнею. Виготовляється він зі шкіри великої рогатої худоби, яка піддається хромовому дубленню і шліфовці. Простіше кажучи, нубук є проміжним варіантом між гладкою шкірою і замшею.

Види нубуку

• Натуральний - має всі переваги натуральної шкіри, в тому числі, повітропроникність.
• Штучний - штучна шкіра, з вигляду зовсім не відрізняється від натурального нубуку. Характеризується більшою зносостійкістю, не вбирає вологу, але погано пропускає повітря.
• Нубук-ойл - натуральний нубук, який пройшов спеціальну вологозахисну обробку. Він більш зносостійкий і невибагливий в догляді, ніж натуральний нубук.

Догляд за взуттям з нубуку

Ті, хто скаржаться на недоліки взуття з нубуку просто не вміють за ним доглядати. У першу чергу, потрібно берегти таке взуття від впливу вологи і бруду. Дощова погода - не найкращий час для того, щоб носити взуття з нубуку. А ось мороз йому зовсім не страшний.

Дуже важливо постійно доглядати за нубуком. В іншому випадку матеріал втратить свої вологостійкі якості, а також зовнішній вигляд. Забезпечити правильний догляд допоможуть спеціальні креми, просочення і аерозолі. Наприклад, спрей для замші і нубуку Smart. Цей безбарвний спрей прекрасно підходить для нубуку, просочує шкіру взуття, оберігає і відновлює його колір. Крім того, засіб захищає матеріал від впливу дощу, пилу і солей. Використовуючи це просочення постійно, ви зможете продовжити термін експлуатації вашого взуття в кілька разів.

Крім спеціального крему і спрею вам знадобиться щітка для нубуку. Вона не просто позбавляє від бруду, а й зберігає особливу ворсисту поверхню нубуку. Тільки врахуйте, що застосовувати її можна для обтягнутих шкірою частин взуття. А для чищення підошви і каблуків краще купити іншу щітку.

Губка-щітка для замша і нубуку Gold Care відмінно справляється зі своїм завданням. Вона легко очищає від пилу і бруду і надає вид новизни взуттю.

Купити засоби по догляду за нубуком ви можете зараз в нашому інтернет-магазині. Гарантуємо розумні ціни і оперативну доставку по всій Україні.