Система вентиляції в громадських будинках, як правило, залишає бажати кращого. Адже працює вона на основі природного припливу повітря і з часом зовсім втрачає ефективність. Особливо гостро відчувається проблема з вентилюванням у ванній кімнаті. Якщо там постійно пітніє дзеркало, на поверхні стін накопичується конденсат і виникає неприємний запах, можете бути впевнені - вам необхідно купити вентилятор у ванну!

Витяжний вентилятор у ванній рятує від безлічі проблем. Ванна кімната - одне з найбільш зволожених місць в будинку або в квартирі, там немає вікон і без якісної вентиляції точно не обійтися. І єдиний спосіб забезпечити ефективну вентиляцію - купити вентилятор у ванну. Він забезпечить необхідний обсяг свіжого повітря незалежно від погодних умов. Найкраще вибрати вентилятор з таймером і датчиком вологості. Він працює в автоматичному режимі - включається при перевищенні вологості заданої межі і відключається через певний проміжок часу.

Як правильно вибрати вентилятор для ванної?

Серед параметрів, які обов'язково варто враховувати при виборі пристрою, - продуктивність, обмін повітря, рівень шуму, безпека.

Для того, щоб правильно вибрати вентилятор для ванної, потрібно знати обсяг і тип приміщення, в якому ви хочете встановити агрегат.

• Продуктивність - обсяг повітря, який буде переміщений за певний проміжок часу. Розрахувати показник досить легко: обсяг приміщення множиться на кратність повітрообміну. Цей показник заданий будівельними нормами. Для санвузлів, якими користуються 1-3 людини, - 6, більше 3 осіб - 8. Продуктивність побутових вентиляторів для туалетів і ванних кімнат, як правило, становить 90-100 м3/год.

• Рівень шуму. Сучасні моделі вентиляторів працюють без шуму. Наприклад, побутові вентилятори "Вентс" - оптимальний вибір для ванної кімнати. В асортименті інтелектуальні енергозберігаючі моделі, які до того ж мають прекрасний дизайн.

• Безпека - для ванної краще купити вентилятор із високим рівнем захисту від бризок.

• Додаткові функції - регулювання потужності, датчик вологості, руху і інші корисні опції зроблять експлуатацію вентилятора більш зручною.

Купити вентилятор для ванної ви можете зараз на сайті компанії "Вентс". Пропонуємо великий вибір вентиляторів власного виробництва, а також надаємо консультації, які допоможуть вам визначитися з вибором.