Камін - мрія багатьох, це серце будинку, місце, яке є символом затишку. Як же приємно провести час біля каміна з коханими або друзями. Якщо ви раптом вирішите завітати в свій заміський будинок в холодний осінній день, то швидко зігріти приміщення за допомогою тільки каміна навряд чи вийде. Саме тому варто купити камінний вентилятор КАМ від компанії "Вентс".

Камінний вентилятор КАМ - економне тепло в будинку

Камінний вентилятор КАМ швидко розподіляє тепло в будинку, що робить використання каміна в кілька разів ефективнішим.

Як же працює камінний вентилятор?

Будь-який камін зігріває простір локально, в радіусі близько двох метрів. А ось вентилятор КАМ здатний економно розподілити тепло по всьому приміщенню і створити таким чином в будинку альтернативне повітряне опалення без особливих витрат.

Переваги камінного вентилятора КАМ

• Швидкий і рівномірний обігрів приміщень в будинку з каміном.
• Це найкращий вибір для тих будинків, які експлуатуються не постійно, а сезонно - дачних будиночків, котеджів.
• Камінний вентилятор КАМ збільшує ефективність каміна до 70%.
• Енергозберігаюча функція робить такий вентилятор просто незамінним!

Принцип дії вентилятора в тому, що від вентилятора монтується мережа трубопроводів для подачі теплого повітря в кожну кімнату. Коли температура в радіусі камінного простору досягає необхідного значення, вентилятор автоматично включається.

Завдяки розумному використанню тепла від каміна ви скоротите витрати на опалення!

Де купити вентилятор КАМ?

Купити камінний вентилятор ви можете, звернувшись до виробника безпосередньо! Компанія "Вентс" - це провідний український виробник вентиляційного обладнання, який самостійно виробляє повний асортимент продуктів для створення вентиляційних систем будь-якої складності. Перевагами компанії є застосування сучасного обладнання, передових технологій та високий рівень автоматизації виробництва. Тут вам завжди раді надати консультацію і допомогти з вибором вентиляційного обладнання.