Камуфляжний костюм – це доволі універсальна одежа, яку одягають для різних цілей. Останнім часом в Україні вона дуже популярна, а тому попит на неї просто колосальний. Однак потрібно все ж розуміти для чого саме Вам потрібен одяг забарвлення «хакі». Адже видів захисних костюмів є чимало і кожен з них має своє призначення. Тож спробуємо розглянути основні типи камуфляжів.

Отже, камуфляж для полювання повинен бути таким, аби в ньому зливатися з місцевістю. Це щоб ненароком не сполохати звіра. Тому перед тим, як купити захисний костюм, треба чітко розуміти, де ж саме Ви будете полювати на дичину. Відтак тут все залежить від типу рослинності. Друге, що треба враховувати, – це пора року. Відповідно влітку найкраще підійде одяг зеленого забарвлення, а ось в сніг - зимовий камуфляж.

Цей спецодяг дуже часто використовують не тільки мисливці, але й рибалки. Така уніформа надзвичайно популярна серед любителів ловлі карасів та щук. Утім для такого виду відпочинку підбирають камуфляж вже менш прискіпливо, ніж для полювання.

Та все ж військова екіпіровка в основному призначена для військових. Тобто для людей, які працюють або мають справу з силовими відомствами. Це не лише може бути служба у збройних силах чи спецпідрозділах, але й робота в охоронних структурах. Тож для таких цілей варто найбільш прискіпливо підходити до вибору уніформи.

У першу чергу треба подбати про якість одягу. Адже виконуючи якесь завдання чи охороняючи будь-який об'єкт не дуже хочеться, аби камуфляж розірвався по швах. Тим паче, що такий казус може коштувати життя чи здоров'я. Тому якості необхідно приділити найбільше уваги.

Також важливо, аби костюм був зручний. Він повинен бути ані завеликим, ані замалим. В одному випадку у ньому можна за щось зачепитися, в іншому – він сковуватиме рухи. Ще варто враховувати кількість кишень. Дуже важливо, аби все необхідне було під рукою, особливо у надзвичайних ситуаціях. Відтак такі на перший погляд дрібниці для представників військової професії неабияк важливі.

Досить часто такий тип уніформи використовують у робітничих професіях. Наприклад, будівельники, вантажники, ремонтники інженерних мереж і комунікацій та багато інших. Та цей не дивно, адже цей одяг дуже зручний та універсальний.

Нині армійська форма – це не лише спецкамуфляж, але й дань моді. На вулицях дуже часто можна зустріти людей у кольорах «хакі». Мілітарі одежа вже давно стала цілим напрямком стилю, який ніякого відношення до війни, полювання чи риболовлі не має.

Купити форму можна у нашому інтернет-магазині. Для цього треба зробити замовлення через сайт або за телефонами.