Щасливе дитинство було у тих, хто вдосталь бігав і стрибав на ігрових майданчиках. Купити дитячі ігрові комплекси - значить забезпечити дітям гармонійний фізичний, соціальний та емоційний розвиток.

Яким має бути майданчик для дітей? Головною вимогою, якій обов'язково він повинен відповідати, - це безпека. Дійсно, проміжки між перекладинами, висота самих елементів повинна розраховуватися через численні дослідження ще на етапі проектування. Важливим є і кут нахилу гірок. Найбільш поширеними матеріалами для майданчиків є дерево (сосна) і метал. Дерево менш міцне, а значить найкраще воно підійде для дітей малого віку. Також було б добре, якби з дерева були зроблені гойдалки для дітей - на них тепліше сидіти в прохолодну погоду. Через меншу вагу такі комплекси легше переміщати. Добре пофарбована і полакована деревина не вигоряє на сонці і не втрачає гарного зовнішнього вигляду. Особливим доповненням до дерев'яних і металевих лазівок є канатні конструкції. Це можуть бути як звичайні сходи з дерев'яними сходинками, так і канатні сітки, подібні мотузковим кріпленням на кораблях.

Металеві площадки широко поширені через свою міцність і тому їх застосовують для більш широких вікових категорій дітей. Недоліком є те, що при зниженні температури повітря досить швидко охолоджується метал і лазити, чіпляючись за поперечини, стає не дуже комфортно. На металеві прути зручно чіпляти гойдалки, призначені для декількох дітей. Цікавим компонентом з металу може бути лабіринт. У ньому цікавіше грати в доганялки, ніж на відкритій місцевості. Крім того, сидячи на трубах (вони можуть бути різного діаметру), трохи притомленим дітям добре вести розмови. Особливою складовою металевих майданчиків є ліани. Це своєрідні сходи, для переміщення по яким варто проявляти ще більше спритності і нерідко витривалості. Чудовий привід для дітей позмагатися з однолітками. Підлітків та юнаків зацікавлять такі елементи як турніки і бруси. Вони ж добре підійдуть і для підвищення сили м'язів і дорослих - витримають вагу до 250 кілограмів. У цю групу входять і вуличні тренажери.

Дійсно, з огляду на вищезазначене, може бути спроектована практично будь-який дитячий ігровий майданчик. Купити компоненти для нього можна завдяки широкому вибору в інтернет-магазині «Непосида». Створіть дітям якісний і цікавий ігровий простір!